Wpis z mikrobloga

Co się dziś odwaliło to ja nawet nie...

Parę osób wie, że pracuję w sklepie z oświetleniem LED i 90% klientów to ludzie internetu. Większe przesyłki odbiera od nas kurier, mniejsze wozimy sami od pewnego czasu na pocztę. I paczki na pocztę wozimy sobie sami z szefem.

Mój szef teraz jeździ BMW 520D(https://farm8.staticflickr.com/7260/7720088738_8a0cd27144_b.jpg ), niemal identyczną, super fura ogółem.

Zajechaliśmy na pocztę, wyciągneliśmy po kartonie z przesyłkami i jako, że wyszedłem drugi z samochodu - chciałem zamknąć bagażnik za sobą, ale jakoś nieporęcznie mi było, to więc zapytałem dziewczynę, która przechodziła obok czy zamknie mi klapę od bagażnika, żeby auto nie stało otwarte jak pójdę za szefem.

Ta tak spojrzała na mnie - potem na auto, znowu na mnie i na auto - chyba coś połączyło jej w mózgu - i uradowana zamknęła klapę i zaczyna do mnie zagadywać, że fajna fura, że miło Jej ogółem i czy ma mi otworzyć drzwi na pocztę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Z miejsca przypomniała się mi znajoma afera z jedną z Mirabelek, Mirkiem i Karyną. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#truestory #takbylo #coolstory #pracbaza
Pobierz
źródło: comment_bK2NiIZAJJLm4LSyOYzKPCjTPM7SuOHR.jpg
  • 54
@alphabeth: Nie wiem, nie moje wozidło - możliwe, że coś w kluczyku ma czy coś, wiem, że nie trzeba domykać do samego dołu klapy bo się sama domyka. :) W swoim nie mam takiego wodotrysku, to odruchowo chciałem zamknąć za sobą.
@Saute: A możesz zdradzić ile tam zarabiasz, bo w Polsce jest pełno Januszy którzy jeżdżą takimi bmw a pracownikom płacą jakieś śmieszne kwoty. Byle się dorobić.
@Kreation: Zdradzić nie zdradzę, aczkolwiek musze przyznać, że moi szefowie pod tym względem nie są Januszami i płacą godnie jak na to co wykonuję i mamy spoko relacje, zwłaszcza z tym z którym wożę paczki, np. po pracy odwozi mnie do domu, żebym nie chodził na nogach 3km.

Ciężko pracowali na pozycję firmy i małymi kroczkami dochodzili do tego co mają teraz.
@Saute: Dużo macie zgłoszeń reklamacyjnych? Muszę kupić ledy do łazienki dla babci i wujka, a zawsze warto się dowiedzieć gdzie warto kupić, na co zwracać uwagę.