Wpis z mikrobloga

Co się dziś odwaliło to ja nawet nie...

Parę osób wie, że pracuję w sklepie z oświetleniem LED i 90% klientów to ludzie internetu. Większe przesyłki odbiera od nas kurier, mniejsze wozimy sami od pewnego czasu na pocztę. I paczki na pocztę wozimy sobie sami z szefem.

Mój szef teraz jeździ BMW 520D(https://farm8.staticflickr.com/7260/7720088738_8a0cd27144_b.jpg ), niemal identyczną, super fura ogółem.

Zajechaliśmy na pocztę, wyciągneliśmy po kartonie z przesyłkami i jako, że wyszedłem drugi z samochodu - chciałem zamknąć bagażnik za sobą, ale jakoś nieporęcznie mi było, to więc zapytałem dziewczynę, która przechodziła obok czy zamknie mi klapę od bagażnika, żeby auto nie stało otwarte jak pójdę za szefem.

Ta tak spojrzała na mnie - potem na auto, znowu na mnie i na auto - chyba coś połączyło jej w mózgu - i uradowana zamknęła klapę i zaczyna do mnie zagadywać, że fajna fura, że miło Jej ogółem i czy ma mi otworzyć drzwi na pocztę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Z miejsca przypomniała się mi znajoma afera z jedną z Mirabelek, Mirkiem i Karyną. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#truestory #takbylo #coolstory #pracbaza
S.....e - Co się dziś odwaliło to ja nawet nie...

Parę osób wie, że pracuję w skle...

źródło: comment_bK2NiIZAJJLm4LSyOYzKPCjTPM7SuOHR.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Saute: Mało wiarygodna historyjka. To BMW nie wygląda jakoś specjalnie spektakularnie. Przy wyrywaniu na samochód znaczenie ma, czy wygląda on jakoś szczególnie ekscentrycznie (typu Ferrari czy inne Porshe) albo czy kojarzy się z bogactwem (czyli Mercedes). To BMW wygląda właściwie jak każde inne i wątpie, żeby dziewczyna znała się na jego parametrach technicznych i cenie.
  • Odpowiedz
@jmyung: Superancko wygląda ta beta, więc możliwe. :)
@MojaMatka: Może masz rację, jeżeli tak - to bardzo miłe z jej strony. Bardziej prychłem z sytuacji bo skojarzyła się mi momenalnie z ostatnią aferą i temu o niej napisałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@drk001: Dokładnie tak.
  • Odpowiedz
@switon_mc: to czy bmw jest warte swojej ceny to jedno, właściwości jezdne bmw to drugie. Nie zmienia to jednak faktu iż c---a się znasz. :D pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Jubei: prawda, nigdy nie interesowałem się zakupem BMW, ale generalnie wolałbym mieć trochę mniejszy samochód z mocniejszym silnikiem niż krowę 180 KM jak już płacę za niego równowartość domu w Rzeszowie. To, że w jakimś autoświecie zbiera pewnie dobre recenzje to nie znaczy, że każdemu musi to odpowiadać, również pozdrawiam :)
Btw, dość dużo jeździłem e klasą z dieslem 3.0 i też nie jest to mój szczyt marzeń, ot taki
  • Odpowiedz
@paprykarzszczecinski1: klekotow cumplu to juz dawno nie ma. Kultura pracy dieseli (szczegolnie aut premium) jest bardzo poprawiona. Zawsze mam beke z (najczesciej bardzo mlodych) ludzi dla ktorych jesli nie ma znaczka M, 5l pojemnosci, jest w dieselu lub/i w kombi to juz jest podauto.
  • Odpowiedz
@dob3k: ja tylko dodam, że wczoraj miałem okazję pojeździć jako kierowca Imprezą z 2003, według zapewnień właściciela ponad 300bhp. Powiem tak, nigdy w życiu bym nie kupił tego samochodu. Wykończenie wnętrza bieda, prowadzi się to tak sobie, głośne jak s-------n, przyspieszenie wbrew pozorom d--y nie urywa. Zawiodłem się strasznie.
  • Odpowiedz
@dob3k: już pisałem wyżej jakie jest moje zdanie na temat diesli 2.0 w tych dużych autach, ale rozumiem też, że są ludzie, którym to wystarcza i cenią sobie bardziej komfort właśnie w takiej 5 niż nie wiadomo jakie osiągi (które są i tak przyzwoite, tak jak mówisz).
  • Odpowiedz
@Jubei: tak, nie czytam autoświata i wolałbym kupić STI i je zdłubać niż kupować BMW 5 żeby się świniaki patrzały ;)
ale nie przekonuję do mojego wyboru, odkładaj i może kiedyś sobie kupisz eksluzywne auto, szczerze trzymam kciuki!
  • Odpowiedz