Wpis z mikrobloga

Co się dziś odwaliło to ja nawet nie...

Parę osób wie, że pracuję w sklepie z oświetleniem LED i 90% klientów to ludzie internetu. Większe przesyłki odbiera od nas kurier, mniejsze wozimy sami od pewnego czasu na pocztę. I paczki na pocztę wozimy sobie sami z szefem.

Mój szef teraz jeździ BMW 520D(https://farm8.staticflickr.com/7260/7720088738_8a0cd27144_b.jpg ), niemal identyczną, super fura ogółem.

Zajechaliśmy na pocztę, wyciągneliśmy po kartonie z przesyłkami i jako, że wyszedłem drugi z samochodu - chciałem zamknąć bagażnik za sobą, ale jakoś nieporęcznie mi było, to więc zapytałem dziewczynę, która przechodziła obok czy zamknie mi klapę od bagażnika, żeby auto nie stało otwarte jak pójdę za szefem.

Ta tak spojrzała na mnie - potem na auto, znowu na mnie i na auto - chyba coś połączyło jej w mózgu - i uradowana zamknęła klapę i zaczyna do mnie zagadywać, że fajna fura, że miło Jej ogółem i czy ma mi otworzyć drzwi na pocztę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Z miejsca przypomniała się mi znajoma afera z jedną z Mirabelek, Mirkiem i Karyną. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#truestory #takbylo #coolstory #pracbaza
S.....e - Co się dziś odwaliło to ja nawet nie...

Parę osób wie, że pracuję w skle...

źródło: comment_bK2NiIZAJJLm4LSyOYzKPCjTPM7SuOHR.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@switon_mc: akurat kolejne pudło. Obecnie jeżdżę na zmianę Mazdą 3 i Fordem Transitem, w przyszłym roku kupuję Mazdę 6. BMW można (oraz należy) szkalować za cenę eksploatacji. Subaru za to to auto dla młodych singli, ewentualnie panów z kryzysem których nie stać na porządne sportowe auto.
  • Odpowiedz
@Jubei: mazda 6 ładne auto. A porządny sportowy samochód jest drogi, fakt i raczej mało kogo stać, na sti albo evo już prędzej zwykły człowiek może sobie pozwolić. Daje przy tym duużo frajdy, dlatego jest fajne.
  • Odpowiedz
@switon_mc: no ale Scooby nie nadaje się na auto codzienne. Frajdę daje jak #!$%@? nim jak dziki, ale do normalnej jazdy średnio się nadaje. Za głośny, za twardy, za surowy w środku, wręcz biedny. Fajny jest napęd na cztery koła, fajnie burczy, przyspiesza spoko (ale jak już mówiłem, zawsze mi się wydawało, że jest mocniejszy) jednak osobiście wolę mocne ale mniej dzikie, za to komfortowe cywilne auta. Ideałem wprost są
  • Odpowiedz
@Jubei: prawda, że bardziej na drugie auto się nadają takie subaryny, chociaż fajną opcją może być np. Forester taki lekko starszy w najmocniekszej wersji. A Mazda wygodniejsza niż taka Megane RS?
  • Odpowiedz
@switon_mc: a co? Wybierasz się na zakupy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z francuzów to jedynie na temat Peugeota 406 i 406 coupe mogę się wypowiedzieć, bo tymi modelami miałem okazję jakiś czas jeździć.
  • Odpowiedz
@Jubei: będę musiał niedługo kupić auto codzienne, bo przeprowadzam się 60 km od miejsca pracy, chciałbym coś fajnego przy okazji ;) ale żeby nie paliło 15 litrów i można było włożyć fotelik czy jak to się tam nazywa
  • Odpowiedz
@Jubei: mialem białą madzie 6 sport (58 plate) bardzo dobre i porzadne auto ale jakosc wykonczenia tej nowej wersji (szczegolnie bagaznika i jego klapy) to moim zdaniem porazka jakas.
  • Odpowiedz
@dob3k: wczoraj odbyłem strategiczną rozmowę z żoną, czekam do wakacji i kupuję 3 ;) Niby 165ps nie jest wart swojej ceny, ale chyba jednak będę celował w ten model.
  • Odpowiedz
@Jubei: jesli macie albo sie przymierzacie do dzieci lub jesli chcecie czasem sie autem wybrac do Polski to 3ki nie polecam a 6ke polecam bardzo. Bagaznik w liftbacku 6ki jest absurdalnie ogromny i pakowny. Rowerem mozna w nim jezdzic ;)
  • Odpowiedz
@dob3k: większość czasu siedzimy w promieniu 90 mil od domu. Przez kontynent ze 3, 4 razy do roku. Jest nas trójka, więc dajemy radę zapakować się to Madzi 3. (tym obecnie jeżdżę) Ja po prostu uwielbiam ten samochód. Przez 6 lat posiadania nie robiłem praktycznie nic poza wymianą oleju, opon i ostatnio odświeżeniem zawieszenia. Hatch jest idealny do miasta, więc jedyne alternatywy to turbiony Focus lub Golf. Meh...
Myślałem nad
  • Odpowiedz
@Jubei: jesli by mi nie bylo potrzebne duze auto o dziwo wzialbym golfa 7ke w 2l dieselu z jakims lepszym wyposazeniem. Mialem okazje pojezdzic tydzien takim modelem z 2013 i naprawde jestem pod duzym wrazeniem solidnosci wykonania i przyjemnosci z jazdy (2l w takim malym autku i z momentem diesela to wrazenie jakby Ci ktos kopa w dupe zasadzil przy kazdym ruszaniu). Sam bym sie nie spodziewal tego po golfie.
  • Odpowiedz
@Jubei: przejedz sie madzia 3 lub 6 w 2 lub 2.2 dieselu (albo golfem 2l) po miescie i po trasie i sam zobacz jak teraz diesele sie prowadza. Jak dla mnie bajka. Przy kazdej zmianie auta mysle nad zakupem benzynowca i za kazdym razem mimo wszystko biore diesela nie ze wzgledu na oszczednosc przy dystrybutorze ale wlasnie ze wzgledu na moment i sposob prowadzenia dzieki dwumasowi

  • Odpowiedz
@dob3k: jeździłem trochę Madzią 6 Sport z 2011 w kombiaku (oczywiście diesel, są w ogóle sport w benzynie w tej przedostatniej budzie?), więc wiem jak fajnie może to ciągnąć. Z resztą, mój Transit MK7 z pustą budą przyspiesza jak #!$%@?, a to tylko 2L diesel. :D
W nowych dieselach trochę mnie przeraża ilość rzeczy które się mogą #!$%@?ć, do tego osobiście uwielbiam prowadzić wolno ssące benzyniaki.
  • Odpowiedz