Wpis z mikrobloga

Siema. Czy ktoś jest w stanie zdiagnozować problem z moją audi A3 zanim odeśle ją do oszustów mechaników? (od razu przepraszam wszystkich uczciwych mechaników za generalizację- szanuję fach i człowieka jednak jestem po świeżej i udowodnionej sprawie dotyczącej działania serwisu na niekorzyść klienta- celowe uszkadzanie i podmienianie sprawnych części). Do rzeczy:
Jadąc ostatnio poczułem dziwny zapach (wręcz ostry) w środku, przypominający spaleniznę. Po jakimś czasie ustało jednak tego samego dnia jakość jazdy uległa pogorszeniu. Mam wrażenie, że samochód zbiera się wolniej (jakby na lekkim hamulcu) i wjazd na skrzyżowanie z dwójki już nie jest tak dynamiczny, da się wyczuć lekkie wibracje na prostej nawierzchni, po przejechaniu kilku kilometrów przednie bębny są niemożliwe do dotknięcia (z powodu temperatury) oraz pojawiły się kontrolki ESP oraz kontrolka wtrysku (żółty silnik- czasem pulsuje).
Ktoś ma pomysł gdzie zajrzeć? Smród jakby z palonych klocków? Może nagle zbieżność się schrzaniła? Ktoś coś?

#motoryzacja #samochody #audioboners
  • 7
@mi-siek: tak jak @cesarz_galaktyki radzi, zobacz czy się koła luźno kręcą. odpowietrz układ, dolej płynu hamulcowego, zobacz czy jakiś kamień nie wpadł między tarcze a osłonę. nie mam więcej pomysłów :v jakby Ci jeden gar nie pracował to na pewno byś to usłyszał. zbieżność jakby Ci się schrzaniła to by Cie lekko znosiło, na pewno nie z takimi efektami. jaka to atrójka?