Wpis z mikrobloga

Mój stary jest fanatykiem osiemdziesiątek, cały parking #!$%@? audicami...


Nowy nabytek to czarna 80 B4 2.8 V6, pierwsze auto kupione za własne zarobione piniondze ( ͡ ͜ʖ ͡) a czerwona B3 jest w rodzinie prawie 11 lat.
Dziś rano obudziłem się z myślą: "co ja wczoraj #!$%@?łem, żeby drugiego starego grata kupować" Ale jak dziś do niego zszedłem, wsiadłem i zaraz zacząłem bawić się w naprawianie pierdół których jest mnóstwo, to zaraz zmieniłem zdanie i niechętnie przerwałem robótki bo studbaza czeka :v najgorsze że na wstępie trzeba będzie wyłożyć ubezpieczenie, a tak poza tym to jakiegoś dużego wkładu nie wymaga, najwięcej to OC, przegląd, opony na lato (jakiś dobry felunek by się przydał ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
#motoryzacja #audi #audi80 #pokazauto x2 #pierwsze4kola #v6
TypowyPolskiFaszysta - Mój stary jest fanatykiem osiemdziesiątek, cały parking #!$%@?...

źródło: comment_WO2pGFSebLpBKTin8x8L4hI7By6XMNjW.jpg

Pobierz
  • 64
@Stitch: nie, ale mam lpg :v już bez quattro pali wystarczająco dużo :v
Conieco w okolicy oglądałem, ale trudno trafić na coś nie zajechanego. A w samym Krakowie takie auta bardzo szybko się sprzedają, jak dobra okazja to schodzi max w dzień. Tą kupiłem od mirka który dopiero planował sprzedawać, także na spokojnie się go o auto wypytałem żeby mieć niemal pewność do czego jadę.