Wpis z mikrobloga

Ostatnio po jednej grubszej "burzy" na chacie (dzień jak co dzień):
-różowy: "nic tylko k---a na okrągło sprzątam, przed świętami i po świetach, kurze wycieram, myje kibel a ty k---a zmęczony jesteś całe życie!"
-ja: "ja wychodzę z psem, myję ci auto, wynoszę śmieci i co, łyso ci?"
-różowy: "hurr durr kurr nawet ściery nie potrafisz położyć w przedpokoju żeby z butów śnieg nie topił się na podłogę"
-ja: "to dlaczego jeszcze tam nie leżysz?"

tu kwiaty raczej nie pomogą ( ͡ ͜ʖ ͡)

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #domoweafery #pasta z życia
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 14
@dyslexia: nie wiem jakim cudem ten wpis ma ponad 400 plusów, utwietdza mnie to tylko w przekonaniu, że większość tutaj to przegrywy ze stulejką
  • Odpowiedz
@dyslexia: ja mieszkam 4 rok z moją sympatią i uwierz, że mam luźne podejście do tego typu kwestii. A to z pasztetem spoko, zabawne. Ale ta ściera mi nie leży :)
  • Odpowiedz
@richirich: Czyli - popraw mnie jesli zle rozumiem - nie robi Ci to czy ktos Twoją dziewczyne nazwie głupią, czy może p------ą czy może szmatą? Albo czy ktoś flirtuje z Twoją dziewczyną tylko mowiac sprosne rzeczy ? Takie tam przyklady xD
  • Odpowiedz
@richirich: Dlatego średnio dogaduję się z różowymi, kompletnie nie rozumiem. Dla mnie słowo to nośnik informacji a nie szacunku lub jego braku. Tekst potraktowałam jako śmichy chichy, ale chyba tylko dlatego, że jestem staro d--a i za dużo się naoglądałam prawdziwego braku szacunku u dalszych znajomych w związkach. Naprawdę można bardzo kulturalnie się odezwać i sprawić, że partnerka poczuje się jak śmieć. Byli mężowie koleżanek w tym przodowali niestety.
  • Odpowiedz
same księżniczki na wykopie co powiesz do nich spadaj to juz sie pakują ^^


@dyslexia: ale nie porównuj świątecznego sprzątania całego domu do wyprowadzania psa czy mycia samochodu które trwa kilka minut i jest okazjonalne. Mam nadzieje że to tylko #pasta a jak nie to #czarnolisto
  • Odpowiedz