Wpis z mikrobloga

Ostatnio po jednej grubszej "burzy" na chacie (dzień jak co dzień):
-różowy: "nic tylko #!$%@? na okrągło sprzątam, przed świętami i po świetach, kurze wycieram, myje kibel a ty #!$%@? zmęczony jesteś całe życie!"
-ja: "ja wychodzę z psem, myję ci auto, wynoszę śmieci i co, łyso ci?"
-różowy: "hurr durr kurr nawet ściery nie potrafisz położyć w przedpokoju żeby z butów śnieg nie topił się na podłogę"
-ja: "to dlaczego jeszcze tam nie leżysz?"

tu kwiaty raczej nie pomogą ( ͡ ͜ʖ ͡)

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #domoweafery #pasta z życia
  • 117
  • Odpowiedz
-różowy: "hurr durr kurr nawet ściery nie potrafisz położyć w przedpokoju żeby z butów śnieg nie topił się na podłogę"

-ja: "to dlaczego jeszcze tam nie leżysz?"

nie było zwyzywane od szmat ( ͡° ʖ̯ ͡°)


tylko od ścierek, taka wielka różnica, taki dżentelmen z ciebie. wow

@dyslexia:
  • Odpowiedz
@dyslexia: co innego mówić w kłótni "#!$%@?", a inną kwestią jest jak za jedyną możliwość oparcia ataku różowego uważasz wyzwanie jej od szmat. Jak czytam te historie #patologiazmiasta, podobne do twojej, to wydaje mi się, że niebieskiepaski z wykopu nie powinny mieć kobiet.
  • Odpowiedz
@Dominini: a co powiedziałabyś na to że powiedziałem to już ze śmiechem na twarzy żeby trochę rozluźnić atmosferę? Może trochę inny poziom ale np. kumpel wysyłał snapy że robił kanapki z pasztetem i mu się skończył to zaczął skrobać nożem swoją pannę? Co wy tak bóldupicie wszyscy ( ͡° ͜ʖ ͡°)- widzę że większość chyba jeszcze nie miała okazji mieszkać ze
  • Odpowiedz
@iEarth: zależy kto jakie ma podejście do życia-wszyscy co mnie znają to wiedzą że dużo śmieszkuję i nigdy nie powiedziałbym bezpośrednio i całkiem serio nawet do koleżanki że jest szmatą. No chyba że miała by bolca na boku
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@dyslexia: Dobrze powiedziałeś, wcale to nie jest gorsze od tego kapania na mózg "ty wiecznie zmęczony jesteś" - to jest nawet gorsze chamstwo. Jechała wulgarnie i zginęła (prawie) od swojej broni - prawie, bo jednak w tym tekście była jakaś nutka subtelności. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz