Wpis z mikrobloga

Naprawdę? Rowerem? W ślizgawicę, śnieg i lód? Można być aż takim debilem? Wąsko jak cholera, nie było długo jak chłopa wyprzedzić...
Wybaczcie to coś, co miało być zdjęciem, ale pomimo pięciu km na godzinę skupialem się na drodze i nie zauważyłem, że aż tak źle wyszło.
#wroclaw #logikaniebieskichpaskow
Pobierz dzejzon - Naprawdę? Rowerem? W ślizgawicę, śnieg i lód? Można być aż takim debilem? W...
źródło: comment_g20kKdsCTAXtkHck150ssQNB3HZbq0Sz.jpg
  • 141
@dzejzon:
- nie zgadzam się z Twoim zdaniem, uważam, że przesadzasz, o ile rowerzysta był dobrze oświetlony, przygotowany na takie warunki, ma prawo jechać tą drogą takie samo jak Ty,
- czy naprawdę tak świetnie dbałeś o jego bezpieczeństwo robiąc zdjęcie z tak niewielkiej odległości? czy na pewno zatrzymałbyś auto gdyby się facet wywalił przed Twoją maską? czy najpierw odłożyłbyś komórkę żeby ekran nie pękł? nie oczekuję odpowiedzi, tylko chcę Ci
@support: nie. samochody nie jadą 5 na godzinę i nie trzeba ich omijać, poza tym przy stłuczce aut cierpi tylko kieszeń a jak wypierdzielisz w cykliste to może ucierpieć zdrowie i bekniesz za to że ktoś ma brak wyobraźni i pcha się rowerem tam gdzie nie trzeba w nieodpowiednią pogodę
@dzejzon: Nie czaje o co Ci chodzi, przecież po to są przepisy. Jeśli dostosowałeś prędkość i bezpieczną odległość do warunków to co może się złego stać? Przecież bezpiecznie wyhamujesz.
No chyba, że założyć że tej bezpiecznej odległości nie zachowałeś, ale to Ty stwarzasz wtedy niebezpieczeństwo. (takie chore prawo :P)
@dzejzon: Nie jego wina, że nie ma drogi rowerowej.
Hurr durr gdzie tym rowerkiem śmiesznym po ulicy niech #!$%@? na drogę rowerową.
Hurr durr gdzie tym rowerem po chodniku, na ulicę #!$%@? jak nie ma drogi rowerowej.
Hurr durr po co budują te drogi rowerowe, kto jeździ na rowerach, jakieś biedaki chyba, poważni ludzie tylko samochodem. Wielopasmówki niech budują, a nie to.
@soaringsing: Sam lubię jeździć na rowerze w zimie, ale debili jeżdżących po drogach z ograniczeniem do 70 czy 90 bym #!$%@?ł po mordzie tak jak ludzi jeżdżących środkiem drogi z dużym natężeniem ruchu w zimie. Nie idzie takiego wyprzedzić, jak już znajdzie się dość miejsca to trzeba uważać żeby jaśnie Pana nie przewrócić podmuchem powietrza. Ja zawsze jeżdżę bocznymi drogami, ale niestety rozum i godność człowieka wśród rowerzystów to coś równie
@dzejzon: Tak bardzo uważasz i tak bardzo się przejmujesz że robisz zdjęcia zza kierownicy w #!$%@? warunkach pogodowych żeby wrzucić je na mirko?
Jak dla mnie podludziem jesteś ty. Gość jak chce niech sobie jedzie na rolkach, droga jest jego tak samo jak twoja.
Z tym że tutaj to ty jebnąłeś błąd bo rozpraszasz swoją uwagę cykając foty telefonem w czasie jazdy.