Wpis z mikrobloga

Naprawdę? Rowerem? W ślizgawicę, śnieg i lód? Można być aż takim debilem? Wąsko jak cholera, nie było długo jak chłopa wyprzedzić...
Wybaczcie to coś, co miało być zdjęciem, ale pomimo pięciu km na godzinę skupialem się na drodze i nie zauważyłem, że aż tak źle wyszło.
#wroclaw #logikaniebieskichpaskow
Pobierz
źródło: comment_g20kKdsCTAXtkHck150ssQNB3HZbq0Sz.jpg
  • 141
@stan-tookie-1: żeby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem. Ja mówię o fatalnych warunkach pogodowych i braku wyobraźni a ty o rowerzystach na chodnikach. Powinien być całkowity zakaz dla jednośladów na taką pogodę. Chcesz porównania? Trzy lata temu inteligent jadący w taką pogodę skuterem wyłożył się facetowi jadacemu przede mną. On pod koła, auto do rowu, mi na szczęście udało się wyhamować. I nie opowiadaj o samochodach wpadajacych na chodniki, bo
@dzejzon: i w praktyce Twoje obawy powinni mieć jakieś poparcie w statystykach wypadków z udziałem rowerzystów. Coś jak z noszeniem kasków na rowerze, teoretycznie powinny zwiększać bezpieczeństwo, ale w praktyce z jakichś powodów, w krajach gdzie wprowadzono taki obowiązek, tego nie zrobiły. Rano chodniki są nieodśnieżone, a jezdnią jakoś da się jakoś jechać to pewnie dlatego gość nie wybrał chodnika