Wpis z mikrobloga

Naprawdę? Rowerem? W ślizgawicę, śnieg i lód? Można być aż takim debilem? Wąsko jak cholera, nie było długo jak chłopa wyprzedzić...
Wybaczcie to coś, co miało być zdjęciem, ale pomimo pięciu km na godzinę skupialem się na drodze i nie zauważyłem, że aż tak źle wyszło.
#wroclaw #logikaniebieskichpaskow
Pobierz
źródło: comment_g20kKdsCTAXtkHck150ssQNB3HZbq0Sz.jpg
  • 141
@soaringsing: tak czułem ;)

@lisu_: ty tak serio? Nazywasz mnie debilem a nie podnosisz się do moich argumentów? Proszę, ostudź głowę.

I na koniec, bo już mi się nie chce tłumaczyć. Życzę wam, byście kiedyś trafili na takiego człowieka w takie warunki. zrozumiecie o czym mówię.
@dzejzon: Po prostu się mylisz ale w tej Twojej główce jest absolutnie niewyobrażalne. Ludzie wskazują Ci gdzie popełniasz błąd wyzywając niewinnych ludzi zajętych swoim życiem. Nazwałem Cie debilem symbolicznie, żeby Ci pokazać jak sensowne są Twoje argumenty. Mógłbyś się domyślić, że nie miałem na myśli oryginalnego znaczenia tego słowa, którego zresztą i tak zapewne nie znasz. Jeźdź sobie dalej swoim dieslem czy czym tam i daj żyć innym.
@dzejzon: Z tym ze ja do pracy nie pokonuje nawet metra po drodze bo mam park i świetną drogę rowerową, więc nie utożsamiam sie z tym gościem bo sam bałbym się tak jechać właśnie przez takich jak ty kolego.
Człowiek z normalnym nastawieniem do życia, na jego widok pomyślałby sobie: "Ma facet charakter, że mu się chciało jechać w zimie na rowerze do pracy, ja sobie wiozę dupę w ciepłym samochodzie,
@dzejzon: Widzę, że zebrała się już kadra na zgrupowanie debili ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawsze zastanawiam się, o co chodzi takim baranom jak Ci, którzy tutaj nie widzą nic złego, a nawet usprawiedliwiają gościa jadącego rowerem zaśnieżoną drogą. No i do tego te porówniania typu " Ty też możesz wpaść w poślizg samochodem " ja #!$%@?... Widzisz i nie grzmisz.