Wpis z mikrobloga

@berti:
Za krótko siedzisz w dziurze, poczekaj tam, poczuj balans.( ͡° ͜ʖ ͡°)
I zaczynaj dynamiczniej, z przytupem.
Tu dziewczynka ładnie robi, ale moim zdaniem pusty gryf nie ma sensu, ciężar ma być lekki, ale niebagatelny.
@Gavroche: btw, zaczynam dziś oficjalnie kolejne trzy miesiące #bertiredukuje

ustaliłem sobie ilości:
B: 100-150
T: 100-150
W: ~30

Jak widzisz, zakresy dosyć szerokie. Mam zamiar tym manipulować dosyć swobodnie w międzyczasie próbując przywyknąć do tych tłuszczy.
Pamiętam, że zawsze jak podbijałem białko, to poprawiała mi się cera, włosy, itp. Zanikało nadmierne rogowacenie mieszkowe, które tu i ówdzie się objawia. Podobnie ma moja mama, po której odziedziczyłem sylwetkę i metabolizm.
Tak więc
@berti:
Poczytaj o plyometryce, ale koniecznie w wydaniu Ruskich, na Zachodzie źle ją pojmują.
Zdaje mi się, że gdzieś tu było, ale teraz się nie przekopię:
http://www.cos.pl/sw/artykuly.htm

Samo białko nic Ci nie da, jeśli nie będzie dosyć energii, by je zagospodarować.
100:150:30 BTW w gramach wydaje się ok do Twoich celów.
Wartość biologiczna też spoko, prócz tego nieszczęsnego lnianego.
Masło jest duuużo lepsze.
Podbij czasem tłuszcze na kilka dni i zobacz
@Masterczulki:
Nie, nigdy.
Podrzut robiłem na 175kg chyba.
Nie maksuję bez potrzeby, zwłaszcza w niewspierających się ćwiczeniach, a wg mnie push press nie ma przełożenia na wyciskanie.
Zupełnie inny jest ruch dynamiczny, a natężeniowy.
ustaliłem sobie ilości:

B: 100-150

T: 100-150

W: ~30

Jak widzisz, zakresy dosyć szerokie. Mam zamiar tym manipulować dosyć swobodnie w międzyczasie próbując przywyknąć do tych tłuszczy.


@berti:
Nie ustalaj ilości z góry. Przy źródłach białka jak całe jajka,podroby i ser zółty daj więcej Ww, bo się zagłodzisz EAA :).
Więcej tłuszczów jak pisał Maestro (Gavroche) tak 1,5-2x więcej niż białka, Ww 0,5 w stosunku do B->B:T:Ww 1:1,5-2:0,5 , czyli
zgodnie