Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki!
Pragnę zaprezentować wam mój skromny projekt jakim jest AliPaczka.pl. Na stronie możecie śledzić swoje przesyłki z #aliexpress oraz innych serwisów typu #banggood #jd #gearbest itp. Na chwilę obecną strona wyszukuje trackingi dla kilkunastu najpopularniejszych Azjatyckich przewoźników, również tych których przesyłki można śledzić tylko w Chinach. Planuję ciągłe rozwijanie strony i wprowadzanie poprawek. Podczas tworzenia strony starałem się wykorzystać doświadczenie w zamawianiu Chin swoje oraz znajomych aby wszystko było jak najbardziej praktyczne i intuicyjne.
Myślę, że ciekawą nowością jest wtyczka do #firefox (oraz w trakcie tworzenia wtyczka do Chrome która się wkrótce pojawi) pozwalająca na bezpośrednie otwieranie trackingu na AliPaczka.pl wprost ze strony #aliexpress (poglądowy screen działania wtyczki dodam w komentarzu). Jeśli macie jakieś pytania to zapraszam do zadawania ich tutaj lub w prywatnych wiadomościach :)
Wszystkim wam życzę szczęśliwego nowego roku i owocnych zakupów w Chinach! (i oczywiście dużo cebuladeals'ów ( ͜͡ʖ ͡€))
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@remi13: Ciągle czekam na weryfikacje dodatku przez mozille, jak masz wersję nowszą niż 43 to musisz w about:config zmienić xpinstall.signatures.required na false
  • Odpowiedz