Wpis z mikrobloga

SZACUNEK DLA LUDZI KTÓRZY BEZ SŁOWA PRACUJĄ W BYDGOSKIEJ PESIE OD 6 DO 18 W ŚWIĘTA (LUB 18-6) BY ZDĄŻYĆ I ZAKŁAD ZATRUDNIAJĄCY KILKA TYSIĘCY OSÓB PRZETRWAŁ KRYZYS, W ICH RĘKACH LEŻĄ NIE TYLKO ICH MIEJSCA PRACY ALE Z SETEK FIRM DOSTAWCZYCH I NIE TYLKO #bydgoszcz #pesa #swieta #ekonomia #4konserwy GDYBY TO BYŁA KOPALNIA TO ZARAZ BY WYSZŁY ZWIĄZKI - DAWAĆ PODWYŻKI ALBO ZARAZ PALILIBY OPONY
źródło: comment_jKBIq8wEsXkg46CgzBPCMIQJh92WFrot.jpg
  • 127
@Andczej: no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie Polską Pesę naszą żywicielkę wielką firmę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie
@fortheworld: Czego mamy im gratulowac?Dobrze wiedza że jak by nie przyszli do pracy to w przyszłym roku pesa upada na bank.Reanimowanie trupa

Oczywiście trzymam kciuki za Pese oby im sie wiodło ale ich ostatnie ruchy to jakis sabotaż
@fortheworld: hmm ja przykladowo ide do roboty na 16:30 31 stycznia jako pracownik kopalni. Masa ludzi rowniez dzisiaj pracuje. Rowniez jutro i pojutrze. Jakos do glowy by mi nie przyszlo zeby podniecac sie tym i wrzucac takie info na mikro atakujac przy okazji np fabryke pesa strzelajac argumentami z dupy. Takze pozdrowienia i nie polecam na przyszlosc chwalenia sie swoja ignoracja, jak to ma w zwyczaju Twoj smieszek z avatara (
@fortheworld: Zgodnie z regulaminem kopalnianego związku zawodowego, za spędzenie sylwestra pod ziemią przysługują mi darmowe 2 opony. Minimum 16 cali o szerokości co najmniej 200 oraz miesieczne pozwolenie na spalenie ich pod sejmem na Wiejskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@ThatFeel: Z tego co wczoraj na konferencji prasowej mówili przedstawiciele zdit i mpk uć to dla Łodzi wszystkie tramwaje są już na linii montażowej. Raczej nie będą w Łodzi do końca grudnia ale mpk po prostu przetestuje je i odbierze je w Bydgoszczy. Aczkolwiek to pewnie będą warunkowe odbiory i pesa sobie będzie jeszcze w nich grzebać w styczniu/lutym.
@ThatFeel: Z tego co na SkyscraperCity widziałem to oprócz Bydgoszczy i Łodzi wszystko już dostarczone do klientów. Co do Bydgoszczy to jeśli dobrze pamiętam oni już powiedzieli, że tramwaje będą w przyszłym roku więc tych tramwajów chyba nawet póki co nie robią. Więc zostaje 13-14 tramwajów dla Łodzi i 2 Krakowiaki. Imo raczej się wyrobią ale pewnie odbiory będą na ostatnią chwile i potem jeszcze "kilka" poprawek w styczniu :D

O
@Midmount: już tyle razy to było tłumaczone....

Pociągi są kupowane z publicznej kasy, ja wolę żeby ta kasa szła w dobry sprawdzony pociąg, a nie w syf który będzie miał ciągle problemy wieku dziecięcego, będzie miał awarie lub będzie opóźniony pół roku.
Jaka polska myśl techniczna? Gdzie?
Ja nie obrażam, ja pisze tylko fakty, opóźnienia awarie, kłamanie w mediach.
Dlaczego mam wspierać taką Januszfirmę?

jeszcze z ciekawości - pewnie jesteś przeciwnikiem
@Midmount: odpowiesz na pytanie o pendolino?

Ekspercie może przeczytaj gdzie są kupowane części to tej twojej wspaniałej pesy.

Czyli lepiej kupić gówno ważne ze polskie.
@Baron_Al_von_PuciPusia: W jakim sensie niemiecki? Padło wyżej stwierdzenie że PESA to nie polska myśl techniczna co jest nieprawdą. To że jakaś tam część podzespołów powstaje i została zaprojektowana za granicą nie oznacza że sam zakład nie projektuje i nie tworzy własnych rozwiązań.
@ediz4: ostatni kryzys, tzn co? Bo ten kryzys to trwa od powstania ED74 wiele lat temu.

Wiemy o tym wszyscy, a przynajmniej powinniśmy że odstają od Newagu, więc po co im kibicować po co wspierać skoro można wspierać Newag?

Newag nie kłamie w mediach że robi pociąg na 250kmh, lepszy od pendolino....