Wpis z mikrobloga

Wróciłem przed chwilą z ze zgromadzenia KOD w Szczecinie. Oczywiście nie byłem tam w charakterze uczestnika, liczyłem na jakąś kontrmanifestacje. Niestety ku mojemu zdziwieniu nie zastałem takowej. Policji chmara, ludzi protestujących na oko kilka setek. Wszyscy moderni, w fikuśnych szaliczkach. Widać że ostatnimi czasy powodziło im się w życiu. Do tego oczywiście sporo osób w wieku 60+ o poczciwych, komuszych twarzach. Troszkę tępych twarzy bezkrytycznie wierzących w słowo Adama Michnika i tak mniej-więcej wyglądało to zbiegowisko. Ani jednego "narodowca", ani jednego kontrmanifestanta. Podejrzewam, chodź są to tylko moje przypuszczenia (byłem tam po rozpoczęciu), że wcześniej zostali usunięci przez w/w policje aby nie przeszkadzać w tym doniosłym wydarzeniu. To tyle jeżeli chodzi o moją mini relację. A tak osobiście to życzę tym wszystkim "ludziom" aby ulica stała się na długo miejscem ich działalności politycznej bo tam jest dla nich najlepsze miejsce. #polityka #neuropa #4konserwy #bekazpodludzi
  • 43
@sviss: Nie mam na myśli zawodów (no chyba że masz na myśli polityczne prostytutki jakich masa w PO i N). Chodzi mi raczej o sposób w jaki zdobywa się dobrze płatne stanowiska. Nie będę się wypowiadał za wszystkie profesję oczywiście, ale jeżeli chodzi o moje poletko morskie i doświadczenie w PŻM to przykłady można by było mnożyć.
@SweetSoulBrother84: Ale to nie Ci ludzie wyszli protestować, Ci o których mówisz już układają się z nową władzą, albo zostaną zastąpieni tymi, którzy układali się z PiS. Ludzie wyszli protestować, bo oportuniści i karierowicze z PO zostali zastąpieni oportunistami i karierowiczami z PiS... i PRL, którzy na dodatek dużo bardziej bezczelnie dążą do przejęcia władzy większej niż nadana im przez demokratyczny mandat.
@ghostface: Uwierz mi że pewnie znajdziemy sporo państw afrykańskich w których również wskaże ci wzrost wskaźników ekonomicznych na przestrzeni ostatnich ośmiu lat. Cały świat idzie do przodu i się bogaci. Tyle że my niewspółmiernie powoli biorąc pod uwagę nasze możliwości i położenie geograficzne. Także twoimi wskaźnikami możesz sobie machać gdzie indziej. Ciesze się, że już wiesz z jakiej rzeczywistości jestem i pewnie wiele więcej o mnie wiesz niż ja sam:)
Cały świat idzie do przodu i się bogaci.


@SweetSoulBrother84: otóż nie - w tych latach szalał kryzys i świat mocno go odczuł.

Tyle że my niewspółmiernie powoli biorąc pod uwagę nasze możliwości i położenie geograficzne


Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Czy ktoś się w podobnej sytuacji do naszej rozwija szybciej, czy przedstawiasz wyłącznie niczym nie poparte myślenie życzeniowe?

Także twoimi wskaźnikami możesz sobie machać gdzie indziej.


Pewnie - lepiej wyciągać nie
@SweetSoulBrother84: Jak ktoś jest życiowym nieudacznikiem, to nim będzie, bez względu na to, czy rządzi PiS, czy PO, bez względu na ogólne wskaźniki ekonomiczne. Zwalanie swojego mentalnego #!$%@? na rząd jest żałosne. Faktem jest, że żyje nam się lepiej niż 10 lat temu i żeby coś mieć, to trzeba ciężko pracować, a nie napłodzić gówniaków i liczyć, że komuchy będą rozdawać 500 cebulionów na każdego.