Wpis z mikrobloga

Wróciłem przed chwilą z ze zgromadzenia KOD w Szczecinie. Oczywiście nie byłem tam w charakterze uczestnika, liczyłem na jakąś kontrmanifestacje. Niestety ku mojemu zdziwieniu nie zastałem takowej. Policji chmara, ludzi protestujących na oko kilka setek. Wszyscy moderni, w fikuśnych szaliczkach. Widać że ostatnimi czasy powodziło im się w życiu. Do tego oczywiście sporo osób w wieku 60+ o poczciwych, komuszych twarzach. Troszkę tępych twarzy bezkrytycznie wierzących w słowo Adama Michnika i tak mniej-więcej wyglądało to zbiegowisko. Ani jednego "narodowca", ani jednego kontrmanifestanta. Podejrzewam, chodź są to tylko moje przypuszczenia (byłem tam po rozpoczęciu), że wcześniej zostali usunięci przez w/w policje aby nie przeszkadzać w tym doniosłym wydarzeniu. To tyle jeżeli chodzi o moją mini relację. A tak osobiście to życzę tym wszystkim "ludziom" aby ulica stała się na długo miejscem ich działalności politycznej bo tam jest dla nich najlepsze miejsce. #polityka #neuropa #4konserwy #bekazpodludzi
  • 43
  • Odpowiedz
@Kreation:

PO zrobiło to samo u nikt się nie pluł.

Nie uważasz, ze na takich dyskusjach marnujesz swój czas? Przecież w zacytowany zdaniu próbujesz robić powiązania, które po prostu nie istnieją. No więc wytłumaczę to po kolei
1. PO przejmuje władzę od PiS z dwustoma wyrokami TK do zrealizowania
2. W trakcie rządów PO TK wielokrotnie oceniał różne projekty PO jako niekonstytucyjne (ale on przydupas
  • Odpowiedz