Wpis z mikrobloga

@pasadena90: +Nie jestem specem w kwestii prawa, ale powszechnie wiadomo, że im wcześniej przyznamy się do winy (zakładając, że jesteśmy winni), tym łagodniejszy będzie wyrok. Który adwokat kazałby mu twierdzić, że jest niewinny, jeśli mieliby na niego haka? / Wiem o tym (ew. jeszcze nagranie ze zbrodni), dlatego co raz bardziej coś mi "śmierdzi" w tym, co twierdzi prokuratura.
  • Odpowiedz
@mixplus: ja stawiałam na upadek lub pocałunek, mamy 2 w 1. Ale skoro była i walka parterowa tłumaczy to obrażenia na łapsku....
Na marginesie co to nagranie wnosi do sprawy poza tym, że upokarza Ewę... ?
Drech jak drech - albo chciał zagadać czy nie pomóc albo nie chciał nic stracić z tego absorbującego show

Tak czy inaczej smutne to
  • Odpowiedz
@davincicode: no tak, tak jak napisałam, mogłoby to też być nagranie, ale raz, że tam nad Wartą nie ma kamer (mam na myśli, że nigdzie pod mostem nie ma), a nawet, jeśli byliby w posiadaniu takiego nagrania, które bezapelacyjnie świadczy o jego winie, to który adwokat nie kazałby mu się przyznać?
  • Odpowiedz
@mixplus: bo w TV puścili wersję z cenzurą, bo to że się wywalali/całowali co to wnosi do sprawy poza upokorzeniem dla rodziny Ewy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz