Wpis z mikrobloga

@Skelly: Może tak być, też o tym myślałam. Ale na dobrą sprawę, to znane nam jest zapewne około 10% wszystkich informacji @tesoro: to samo się tyczy monitoringu, choć nie wydaje mi się, żeby mieli na niego jakiegoś konkretnego haka (zakładając wersję z utonięciem), bo dotarliby (policja albo Rutek) do takich nagrań zapewne dużo szybciej niż dopiero po jego zeznaniach, że rzekomo widział ją tonącą, Chyba sprawdzają takie coś
  • Odpowiedz
@insanebelieve tym bardziej, że Rutek mówił ,że z jego informacji wynika ,że dziewczyna gdzieś pływa i trzeba ją wyłowić. Może mają jakiś monitoring jak spada z mostu i nie pokazują go opinii publicznej? Co raz mniej wydaje mi się prawdopodobne, że w tym stanie zbiegła po tych schodkach na dół i wbiegła do rzeki. Tym bardziej, że na Lotosie ewidentnie widać, że Adam ma czyste podeszwy butów i żadnego śladu błota.
  • Odpowiedz
@tesoro: Podczas wczorajszego wywiadu mówił z kolei, że znajdą ją za wszelką cenę, żywą lub niestety martwą i jeszcze w jakimś momenie wypowiedział się o niej w kontekście być może żywej. Nie rozumiem tego, że nagle znajduje się bezpośredni dowód na to, że rzekomo dokonał zabójstwa, a jak wiadomo bezpośrednim dowodem jest ciało (nie ma), narzędzie zbrodni (odpada - rzeka) lub ewentualnie nagranie na którym widać cały czyn. Tylko teraz
  • Odpowiedz
@insanebelieve Ja jestem też ciekawa co z tym świadkiem kupionym niby przez człowieka Rutkowskiego. Rutkowski przecież robił konferencje i mówił ,że zgłosił do prokuratury nazwisko osoby, która mogła przygotowywać tą całą ustawkę i wrobić jego człowieka i dalej cisza w tej sprawie. Tutaj zżera mnie ciekawość kogo miał na myśli, bo chyba kogoś komu mocno zależy aby sprowadzić poszukiwania Ewy tylko do rejonu Warty i w tym celu ta sama osoba
  • Odpowiedz