Wpis z mikrobloga

Cześć Mirusie :)
Jestem sobie pracownikiem lombardu :) Sprzedajemy rzeczy. Różne. Ale nie o tym :)
dla leniwych


Wystawiłam sobie na stronce potężny sprzęt. Konkretnie: Nikon D610, lampa, kilka obiektywów. Jeden z obiektywów sprzedał się na allegro, reszta poszła ze stronki.
Historia właściwa.
Dzwoni do mnie kolo który kupił ze stronki(nazwijmy go Janusz), że on by bardzo chciał też ten obiektyw co się na allegro sprzedał i czy nie da się czegoś zrobić i w ogóle. (no smuteczek, bo kto pierwszy ten lepszy :V)
Dzwoni do mnie kolo z allegro(powiedzmy Anon) że chciałby też inny obiektyw. No i spoczko
Po godzinie - telefon, że Anon jednak rezygnuje z zakupu i w ogóle sory bla bla bla

Coś mnie tknęło, żeby zadzwonić wieczorem do Anonka na numer podany w mailu z allegro

Co się #!$%@?ło.



Taki se #!$%@? plan wymyślił sprytny, żeby nabyć obiektyw. Ale nie ze mną te numery Bruner. ( ͡º ͜ʖ͡º)
I teraz moje pytanie mircy!

Robię wysyłkę do Janusza bo już zapłacił. Ale nie odpuszczę.
Dajcie dobre pomysły co #!$%@?ć :)



#oszukujo #januszebiznesu #trustory #coolstory #cebuladeals #cebulamotzno

na zachętę Kluska :) #smiesznypiesek #fretka
Zkropkao_Na - Cześć Mirusie :)
Jestem sobie pracownikiem lombardu :) Sprzedajemy rze...

źródło: comment_rJ3SU2sCPlQmuF8gmYiHfpndGlqkApVL.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
@Zkropkao_Na: jako ekspert od takich spraw (#fstabpraca) - zapakuj go dobrze.
Paczka w paczkę, to w karton, to w folię, to w karton...
Nic ci nikt nie zrobi za DOBRZE ZAPAKOWANY sprzęt.
Innymi sposobami typu gówno czy cegła narobisz sobie problemów.
  • Odpowiedz
@Zkropkao_Na: Zawiń przesyłkę w kilkanaście opakowań zaklejonych taśmą tak żeby te warstwy zajmowały 10 razy więcej miejsca niż sam obiektyw i żeby nie dało się odpakować za jednym razem, tylko trzeba było męczyć z każdą warstwą po kolei. Dużo kartonu i srebrnej taśmy naprawczej mile widziane.
  • Odpowiedz
@Zkropkao_Na: spreparuj kopię doniesienia o przestępstwie wyłudzenia (wzór z sieci) albo zeznania świadka i "przypadkowo" dołącz do papierów (faktura, rachunek), które wkładasz do paczki.
  • Odpowiedz
@Zkropkao_Na: możesz karton okleić pianką, grunt, aby towar nie został uszkodzony. Bo potem będzie niezgodność z umową bo zalane pianką. Zapakowane dobrze - plus dla sprzedawcy i nie ma się co doczepić.
A inne "żarty" typu maska konia to antyreklama. Ty chcesz zaszkodzić 1 osobie a ona może całej firmie.
  • Odpowiedz