Wpis z mikrobloga

Próbuję zrobić logowanie się na stronę przy pomocy HWIOAuthBundle i FOSUserBundle. Facebooka skonfigurowałem korzystając tego tutorialu. Wszystko działa (tak jakby). Potrzebuję jeszcze logowania się przy pomocy Twittera. I tu pojawiają się schody.
Dodałem w config.yml parametry twittera. Dodałem path w security.yml, Dodałem funkcję (która nic nie robi, ale inaczej nie działało logowanie się przez FB, więc dodałem i dla Twittera). Dodałem case w OAuthUserProvider. Zaktualizowałem encję i zaktualizowałem DB. Na początku wszystko działało prawidłowo i udało mi się "zalogować" korzystając z Twittera. Jednak nie miałem zaktualizowanej encji i nowy użytkownik nie został dodany do DB. Zaktualizowałem encję, ale od tej pory wszystko się pozypało i przy próbie logowania się przy pomocy twittera wywala mi wyjątek:
No route found for "GET /oauth/login" (from "http://dev.marek.lt/web/app_dev.php/register")
Z facebookiem wszystko jest w porządku, a Twitter nie działa.
routing.yml
security.yml
config.yml
OAuthUserProvider.php

W twigu mam takie URL:

Facebook

Twitter

Aha, jestem jeszcze zielony w #sf2, dlatego jeszcze nie rozumiem jak działają te ustawienia w routingu, security itd.

#symfony2 #php #webdev
  • 3