Wpis z mikrobloga

Zakładam, że większość dzieci dostawała opieprz od swojego ojca za złe stopnie, naganne zachowanie albo palenie fajek.
Ja pamiętam, że mój tata się denerwował i patrzył na mnie z wyrzutem jak mu za wolno wbijałem mikstury w #diablo i umierał w katakumbach. Tym rodzica który kupuje lego nam na święta i sam je składa, maluje skaveny w warhammerze na pastelowe kolory, etc. etc. Więc jak już ma swoich synów to nie mogą iść ubrani jak przegrywy na bal przebierańców. Akurat był rok 1996, w kinach niedawno wyświetlali Mortal Kombat, a wcześniej na amidze niejednego pada na nim zniszczył, wpada na genialny pomysł. Pauzuje grę w czasie walki Scorpiona i Sub-zero i mówi: "Stara szyj taki strój, ja zrobię maski i ochraniacze".

Pamiętam, że byliśmy z bratem najszczęśliwszymi i najfajniejszymi dzieciakami w szkole.

#coolstory #mortalkombat #wygryw
Pobierz zdradzieckie_sandaly - Zakładam, że większość dzieci dostawała opieprz od swojego ojc...
źródło: comment_G0NRt890NX9HgxaAXMT4Q13mlyNLoTj3.jpg
  • 122
@kawazrana: Rzadko go widuję ze względu na jego tryb pracy i mój dystans do miejsca zamieszkania różowego. Ale, np. w przedostatnią niedzielę pojechałem z nim do innej miejscowości do pewnego handlarza( ͡° ͜ʖ ͡°). Będąc w drodze powiedział, że niedaleko rośnie Dąb Chrobry, którego podpalono jakiś czas temu. Ja mu mówię, że nigdy nie jechałem tą drogą a już tym bardziej nie widziałem Chrobrego. On na to,