Wpis z mikrobloga

Zakładam, że większość dzieci dostawała opieprz od swojego ojca za złe stopnie, naganne zachowanie albo palenie fajek.
Ja pamiętam, że mój tata się denerwował i patrzył na mnie z wyrzutem jak mu za wolno wbijałem mikstury w #diablo i umierał w katakumbach. Tym rodzica który kupuje lego nam na święta i sam je składa, maluje skaveny w warhammerze na pastelowe kolory, etc. etc. Więc jak już ma swoich synów to nie mogą iść ubrani jak przegrywy na bal przebierańców. Akurat był rok 1996, w kinach niedawno wyświetlali Mortal Kombat, a wcześniej na amidze niejednego pada na nim zniszczył, wpada na genialny pomysł. Pauzuje grę w czasie walki Scorpiona i Sub-zero i mówi: "Stara szyj taki strój, ja zrobię maski i ochraniacze".

Pamiętam, że byliśmy z bratem najszczęśliwszymi i najfajniejszymi dzieciakami w szkole.

#coolstory #mortalkombat #wygryw
zdradzieckie_sandaly - Zakładam, że większość dzieci dostawała opieprz od swojego ojc...

źródło: comment_G0NRt890NX9HgxaAXMT4Q13mlyNLoTj3.jpg

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
@grzeszna: Łączę się w bólu. Ojciec także uciekł od nas jak miałem rok. Potem widziałem go może 2-3 razy przy okazji rozpraw sądowych o rozwód mając 13 lat. Zawsze miałem problemy ze słowem "tata". Jest to jedno z najrzadziej używanych przeze mnie słów. Zawsze się jakoś wstydziłem je mówić nawet wobec ojców kumpli. Powoli jest lepiej, bo różowy ma super ojca i zaczynam nadrabiać zaległości.
  • Odpowiedz
ja w wieku 22 lat bylam z jego powodu na przesluchaniu na policji czy nie wiem gdzie sie ukrywa... lol nie wiem jak wyglada xD no i na rpzprawie ale wypuscili go z aresztu kilka dni przed rozprawa bo nie bylo juz miejsca i koles #!$%@? xD w sumie balam sie go zobaczyc po raz 2 w zyciu, stres mocno a koles #!$%@?. mina sedzi zajebista, mina swoadkow tez.
@Antol:
  • Odpowiedz
Jeśli Bóg/Karma nie dał Ci ojca to da Ci zajebistego męża. Równowaga w przyrodzie :)


@Merkava: mówisz? oby.
@Antol: jak to nadrabiasz? ja się nie potrafię jakoś nooo...przełamać.Dystans jest bardzo duży, a mój zginął jak miałam 2 lata, a nie zwiał, chyba powinno być "łatwiej".

@zdradzieckie_sandaly: zazdroo ()
  • Odpowiedz