Wpis z mikrobloga

Zakładam, że większość dzieci dostawała opieprz od swojego ojca za złe stopnie, naganne zachowanie albo palenie fajek.
Ja pamiętam, że mój tata się denerwował i patrzył na mnie z wyrzutem jak mu za wolno wbijałem mikstury w #diablo i umierał w katakumbach. Tym rodzica który kupuje lego nam na święta i sam je składa, maluje skaveny w warhammerze na pastelowe kolory, etc. etc. Więc jak już ma swoich synów to nie mogą iść ubrani jak przegrywy na bal przebierańców. Akurat był rok 1996, w kinach niedawno wyświetlali Mortal Kombat, a wcześniej na amidze niejednego pada na nim zniszczył, wpada na genialny pomysł. Pauzuje grę w czasie walki Scorpiona i Sub-zero i mówi: "Stara szyj taki strój, ja zrobię maski i ochraniacze".

Pamiętam, że byliśmy z bratem najszczęśliwszymi i najfajniejszymi dzieciakami w szkole.

#coolstory #mortalkombat #wygryw
zdradzieckie_sandaly - Zakładam, że większość dzieci dostawała opieprz od swojego ojc...

źródło: comment_G0NRt890NX9HgxaAXMT4Q13mlyNLoTj3.jpg

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
@zdradzieckie_sandaly: O #!$%@?! W tamtym czasie dąłbym się #!$%@?ć za taki strój. Jak poszedłem do kina na MK to dostałem tatuaż ze smokiem (taki naklejany) nie myłem ręki z tydzień aby się trzymało.
Szacun. Przekozackie stroje.
  • Odpowiedz
@zdradzieckie_sandaly:

Ja pamiętam, że mój tata się denerwował i patrzył na mnie z wyrzutem jak mu za wolno wbijałem mikstury w #diablo i umierał w katakumbach.


xDDD

Ja przez długi czas miałem za słaby komp na Diablo2 xD Ewentualnie mogłem się przyglądać jak bije sowietów w dune 2000 :D
  • Odpowiedz
  • 190
@zdradzieckie_sandaly: Jejku jak mi sie smutno zrobilo. Moj ojciec rzucil mame rok po moim urodzeniu i zmajstrowal se inne dzieci. Mimo, ze byli malzebstwem zdradzil ja kilkukrotnie i wyjechal #!$%@? i tyle go widzilalam. Cale zycie nie mialam jakiwgokolwiek ojca, a moja mamd starala sie o rozwod kilka dobrych lat, bo bez drugiej osoby obecnej w sadzie ciezko... ogolnie grube inby, sady i komisariaty policji przez niego... zazdroszcze kazdemu kto
  • Odpowiedz