Wpis z mikrobloga

Zakładam, że większość dzieci dostawała opieprz od swojego ojca za złe stopnie, naganne zachowanie albo palenie fajek.
Ja pamiętam, że mój tata się denerwował i patrzył na mnie z wyrzutem jak mu za wolno wbijałem mikstury w #diablo i umierał w katakumbach. Tym rodzica który kupuje lego nam na święta i sam je składa, maluje skaveny w warhammerze na pastelowe kolory, etc. etc. Więc jak już ma swoich synów to nie mogą iść ubrani jak przegrywy na bal przebierańców. Akurat był rok 1996, w kinach niedawno wyświetlali Mortal Kombat, a wcześniej na amidze niejednego pada na nim zniszczył, wpada na genialny pomysł. Pauzuje grę w czasie walki Scorpiona i Sub-zero i mówi: "Stara szyj taki strój, ja zrobię maski i ochraniacze".

Pamiętam, że byliśmy z bratem najszczęśliwszymi i najfajniejszymi dzieciakami w szkole.

#coolstory #mortalkombat #wygryw
zdradzieckie_sandaly - Zakładam, że większość dzieci dostawała opieprz od swojego ojc...

źródło: comment_G0NRt890NX9HgxaAXMT4Q13mlyNLoTj3.jpg

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zdradzieckie_sandaly: na któryś bal przebierańców mama mi kupiła taką piękną sukienkę księżniczki, (cała różowa, tiul, koronki, falbanki, musiała kosztować gruby hajs jak na tamte czasy) że mam ją do dziś. To był już rok 2000, i w sumie nie pamiętam czy był szał czy nie w szkole bo aspołeczniak mcno, ale później już nie było jej okazji założyć i żałuję, że się w nią nie zmieszczę. Pamiętam tylko, że powiedziałam
  • Odpowiedz