Wpis z mikrobloga

murki, oficjalnie, oscamowaliście mnie
brzydka baba here, nie będę ukrywać, kolejną dobę z rzędu od niedzieli mam limit lajków, nie daję w prawo praktycznie tylko wtedy gdy nie spełniam oczekiwań wymienionych w opisie, np. tylko na stały układ, fwb, nie marnujmy swojego czasu, albo jakimś kompletnym Czadom dynamiczniakom, bo wiadomo, że to nie mój target
tak więc na 300 lajków przez 3 dni mam zaledwie 11 par
pisaliście przecież, że każda kobieta na Tinderze ma ich setki, wręcz tysiące od razu xd
z czego z tych 11 par kilku gości reklamuje mi tylko w wiadomościach swoje social media i wydębia followy, nie chce gadać, nie odpisuje, 3 to jacyś dziadkowie na "stały układ", "szybki numerek", przyznają, że mam niezbyt twarz, ale w porządku ciało i próbują wydębić nudesy XD do reszty napisałam ale nie odpisują, jeden 3 lata młodszy amator chińskich kryształków ćpunix odpisuje, ale z łaską po 5-16 godzinach i jednym zdaniem/dwoma słowami a ja naparzam i się produkuje

wniosek więc taki, że owszem, tego typu portale nie są dla brzydkich facetów ale i dla brzydkich kobiet, ja sobie właśnie do końca zniszczyłam samoocenę
miałam związki w przeszłości, ale te znajomości zawsze nawiązywały się od początku na żywo bez pośrednictwa internetu i chyba to jedyne dla mnie wyjście
teraz dalej w normalnych sytuacjach społecznych mam jakąś tam męską atencję, ale albo są to dziadki 50+, a jak rówieśnicy albo młodsi to jacyś zagubieni ćpunki/alkoholicy/hazardziści bez pracy, dla których moja praca za 4,5k i wynajmowane mieszkanie to chyba już dużo i chcieliby dokonać transferu mamusia -> ja, lol, a w takich relacjach już niestety byłam i nie chcę, chyba to kardynalna sprawa, że każda dorosła osoba musi zarobić na siebie

To moja pierwsza próba na portalu randkowym jakimkolwiek. Podsumowując - porażka.

#tinder #zwiazki
nutsheell - murki, oficjalnie, oscamowaliście mnie
brzydka baba here, nie będę ukrywa...

źródło: IMG_20230919_205642

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
@nutsheell: aż mi smutno bo się wydajesz mega w porządku po wpisach a zostajesz olewają przez ćpunów co skończą na dworcach ehh, z drugiej strony chłop to nawet cpunki nie dostanie dla atencji, trzymajcie się na tych wielkich portalach randkowych, bo one jedynie służą dobrze w niszczeniu pewności siebie niezależnie od oceny
  • Odpowiedz
@nutsheell: Jestem w stanie uwierzyć, że masz rację. Natomiast z perspektywy kogoś przeciętnego widac już różnicę na tinderze.

Jakbyś określiła się z wyglądu? Może nie na skali, ale chociaż waga, wzrost i jakie masz wady, skoro uważasz się za taką? Jak się nie wstydzisz, to pokaż foto.
Powiedziałbym, że na żywo też bedziesz miała ciężko, ale sa faceci którzy nie zwracają uwagi lub opdobają im się kobiety spoza kanonu piękna. Więc
  • Odpowiedz
  • 5
@Pasterz30: Słuchaj nie pokażę Ci, podkreślam, że mój wygląd nie jest atrakcyjny i nie chcę nim szachować, na Wykopie czuję się od tych paru ładnych lat dość swobodnie, bo tu nikt nie wie pod jaką mordą się kryję. Jako nastolatka siedziałam na forach dyskusyjnych, uczestniczyłam w specyficznych grupach, czułam się pewnie, wysłałam jednej osobie zdjęcie mordy, a potem było to rozsyłane na zasadzie mema. Coś jak tutaj robiono sobie kiedyś jaja
  • Odpowiedz
@nutsheell: eh, za dwa i pół miesiąca biorę ślub więc nie zaspokoję swojej ciekawości, serio, czytając takie wpisy na wykopie aż mnie ciekawi czy tak trudno znaleźć sobie w tych czasach parę.
  • Odpowiedz
  • 2
Ani razu nie dałam w lewo, bo ktoś był w mojej ocenie "zbyt mało atrakcyjny", dałam tylko w lewo jak ktoś pisał że w prawo mają tylko dawać dupiaste cycate brunetki, tylko na stały układ, stały układ sponsorowany itp., albo jak właśnie byli za bardzo dynamiczni 100% Oskarek Chad żeby się nie błaźnić jakby mieli opcję popatrzenia kto dał im like
Przez 3 dni nastukałam 300 lajków
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD: Na pocieszenie powiem ci że miałem podobny trądzik do pana ze zdjęcia (tak się domyślam), jednak nie wyciskanie syfów oraz leczenie złagodziło te blizny.
W porównaniu do kadru jestem o połowę mniej obliznowany, może pół punkta przystojniejszy od niego i z ręką na sercu powiem Ci, że z takim wyglądem da się dużo ugrać (poza tinderem).
  • Odpowiedz
  • 0
@Kindybal_xD: 2 razy była akcja, że w opisie gościu pisał otwarcie, że ma trądzik, choć nie było tego widać na zdjęciu, dałam w prawo rzecz jasna
ja też mam trądzik mimo zbliżania się do 30stki bo mam nieszczelne jelito, ale to widać było doskonale na zdjęciu które zamieściłam
  • Odpowiedz
tak więc na 300 lajków przez 3 dni


@nutsheell: Prawdziwy przegryw to ma 30 przez rok. Nie wiesz co to hard level.

miałam związki w przeszłości


Nie stałaś nawet obok przegrywa i nie wiesz co to jest.
  • Odpowiedz
  • 2
@Pharos: ale ja nie twierdzę, że jestem przegrywem, tyle że siedzę tu z Wami, czytam i narysowaliście mi zupełnie inny obraz tego co mnie niby spotka jako kobietę, nawet nieatrakcyjną na portalach randkowych
  • Odpowiedz
  • 1
@Koksixk: dzięki za słowa wsparcia, chociaż nie wiem czy to prawda, że chuop chociażby od ćpunki nie dostanie atencji
Zobacz starego dziadka zamulacza Jacka z kanału na YT "Jak to ogarnąć?" i jego Liwkę chociażby
  • Odpowiedz