Wpis z mikrobloga

Zakładam, że większość dzieci dostawała opieprz od swojego ojca za złe stopnie, naganne zachowanie albo palenie fajek.
Ja pamiętam, że mój tata się denerwował i patrzył na mnie z wyrzutem jak mu za wolno wbijałem mikstury w #diablo i umierał w katakumbach. Tym rodzica który kupuje lego nam na święta i sam je składa, maluje skaveny w warhammerze na pastelowe kolory, etc. etc. Więc jak już ma swoich synów to nie mogą iść ubrani jak przegrywy na bal przebierańców. Akurat był rok 1996, w kinach niedawno wyświetlali Mortal Kombat, a wcześniej na amidze niejednego pada na nim zniszczył, wpada na genialny pomysł. Pauzuje grę w czasie walki Scorpiona i Sub-zero i mówi: "Stara szyj taki strój, ja zrobię maski i ochraniacze".

Pamiętam, że byliśmy z bratem najszczęśliwszymi i najfajniejszymi dzieciakami w szkole.

#coolstory #mortalkombat #wygryw
zdradzieckie_sandaly - Zakładam, że większość dzieci dostawała opieprz od swojego ojc...

źródło: comment_G0NRt890NX9HgxaAXMT4Q13mlyNLoTj3.jpg

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zdradzieckie_sandaly: zazdro :) Ja sie wychowałem bez ojca i co by nie zrobić, ciągnie się to za człowiekiem przez całe życie, niby nie widać ale gdzieś głęboko w człowieku to siedzi a i też pewnych wzorców człowiek nie nabrał i w jakimś stopniu jest upośledzony społecznie. Nie żebym był jakąs #!$%@?ą, zarabiam dobrze, jestem zaradny, sam naprawiam rzeczy w domu i majsterkuję itp. ale można powiedzieć, że do pewnych rzeczy
  • Odpowiedz
@takelbery:

za to wiem że gdybym wpadł z jakąś laską to nie ma #!$%@? abym zostawił dzieciaka.


Też wychowałem się bez ojca i tak samo myślę, ciekawi mnie czy to jest standard wśród mężczyzn którzy dorastali bez ojca (oczywiście pod warunkiem że stracili go w młodym wieku)
  • Odpowiedz
@leleleslaw: lol, naprawde stwierdziłeś to po drabinkach i parkiecie, które wyglądają praktycznie tak samo w każdej z tysięcy szkół w Polsce? xD
  • Odpowiedz