Wpis z mikrobloga

Zauważyłem ciekawą zależność: 90% gildii w WoWie musi mieć w swoich szeregach #rozowypasek z syndromem niedopchnięcia, który łaknie atencji + paru przydupasów, którzy w okół niej skaczą. Oczywiście taki pasek ma też przeważnie dość wysoką rangę i z jej zdaniem liczy się reszta gildii. Tworzy dramy z błahych powodów i rozwala gildie usuwając dobrych graczy albo blokując nowych bo JEJ SIĘ NIE PODOBAJĄ xD
Ciekawe czy w innych grach też tak jest.
#gry #mmorpg #wow #worldofwarcraft
  • 99
@Haz3L: kumpela z wowa, regularnie byla zasypywana jakims losowym gownem na skrzynce, geldy jakies skladniki itd, jak wbilem jej na konto i to zobaczylem to sie za glowe zlapalem ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ofc nie przyjmowala tego, bo tbw na 'łaskę'.
@Haz3L: no dokładnie :D
@drazekorsarz: ja tak nigdy nie miałam, może dlatego że gadam z ludźmi normalnie i nie akcentuję specjalnie mojej jakże wyjątkowej płci (no dobra, na urodziny dostałam GMa całkiem drogiego peta ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Czasem tylko na ts są śmieszki, jak niebieski coś przeskrobie to wszyscy "patelnią, patelnią go!". Z kolei znajomy mi opowiadał, że jego żonie ludzie nawet i mounty ze
@Noelia: @Zavis: @aquilegia: @Zavis: kumpel z wowa mi opowiadał, że był taki jegomość, co świetnie udawał laskę w gildii i mial z tego zajebiste profity ( ͜͡ʖ ͡€), jak chcieli go wziac na TS'a, to sie zawsze wykrecal, ze a to brat pogryzl kabel od mikrofonu etc etc, odchodzac z tamtej gildii przyznal sie ze jest facetem, no to była żałoba, ale co ich
@Haz3L @Noelia @Zavis: A weźcie, powalone to. W jednej gildii z BL jak trafiłem do oficerki gdzie była #rozowypasek i trzech stulejarzy którzy głębiej jej chyba wejść nie mogli to mało mnie z gildii nie wywalili, bo przeciwnie do nich nie przytakiwałem jak idiota na wszystko co powiedziała (co swoją drogą doprowadzało ją do szewskiej pasji ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Zresztą, od jakiegoś czasu jeden różowy
@drazekorsarz: więc widać że była ogarnięta
@Noelia: dobrze, że nie wszystkie różowe takie są, ale takie idiotki robią opinię reszcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Zavis: wchodzą i od słuchania można dostać raka: "Oj Sebuś wpadłam w ogień" xD
@Zetwoo: szkoda, że brakuje takich ludzi i wolą przymykać oko na te paski żeby nie tracić ludzi chociaż to byłaby mała strata, a kogoś lepszego mogliby
@Haz3L: Glownie w WoW. W ogole nam wrazenie ze wszystkie gildie w WoW ssą. No albo siedzisz w jakies niepowaznej gildii.
U nas np w L2 nie bylo kobiet, w ogole nawet nie rekrutowalismy, bo po co nam ktos kto #!$%@? gra.
@Haz3L: Hehe, pamiętam jedną #rozowypasek, ale z #tf2. Łasiła się do każdego admina na serwerze. Niestety trafiła na osoby, które stawiały na skill w grze. Jak się szybko pojawiła, tak szybko zniknęła. Na odchodne chciała adminów skłócić. Dla adminów jednak ważniejszy był nadchodzący turniej esl hl ( ͡° ͜ʖ ͡°)