Wpis z mikrobloga

Zauważyłem ciekawą zależność: 90% gildii w WoWie musi mieć w swoich szeregach #rozowypasek z syndromem niedopchnięcia, który łaknie atencji + paru przydupasów, którzy w okół niej skaczą. Oczywiście taki pasek ma też przeważnie dość wysoką rangę i z jej zdaniem liczy się reszta gildii. Tworzy dramy z błahych powodów i rozwala gildie usuwając dobrych graczy albo blokując nowych bo JEJ SIĘ NIE PODOBAJĄ xD
Ciekawe czy w innych grach też tak jest.
#gry #mmorpg #wow #worldofwarcraft
  • 99
  • Odpowiedz
@Haz3L: W mojej gildi nie było różowych, za to guild master co wieczór wbijał #!$%@? na czat i wyzywał wszystkich dookoła, czasem go #!$%@? i następnego dnia znów przyjmowali XD
  • Odpowiedz
@Haz3L: U nas w L2 też było kilka lasek ale z tego co pamiętam ograniczało się to jedynie do pomocy im, tzn. gdy tylko z czymś sobie nie radziły nie musiały długo na pomoc czekać. Z drugiej strony na CW albo podczas dungeonow (GoD) nie miały specjalnego pierwszeństwa bo liczył się skill i eq. W dodatku podczas takich akcji mogli się odzywać zazwyczaj tylko dowodzący więc ogólnie nie wspominam tych
  • Odpowiedz
@Haz3L: to tam #!$%@?, grałem w metina jakies 2 lata temu była laska "Rozkochana" panna na avku na ts swieciła cycem wiec profity miała niesamowite, a ze mi srednio to odpowiadało wpadlismy z kumplem na iscie szatanski plan.
Nasz kochany #!$%@? krecił z jakas stuleją co mieszkała w Szkocji i jej przelewał realny hajs na konto xDDD i raz z nim gadamy, a on tam cos wspomina ze jego kochana
  • Odpowiedz
@Haz3L: grałem dużo w mmo i nie zauważyłem jakichś specjalnych problemów z różowymi, faktycznie mnóstwo gimbusów lgnęło do nich ale to w sumie chyba normalne
  • Odpowiedz
@Haz3L: Identyczne przemyślenia co moje. I tak jest zarówno w WoWie jak i L2. Chociaż teraz w wowie mam kilka lasek w gildii i o dziwo nie są oficerami i mniej więcej zachowują się normalnie (jedna tylko jest jebnięta).
  • Odpowiedz
@Haz3L: Osobiście pykam w Planetside 2 i jestem w outficie (taka gildia w PS2) od chyba 3 lat, póki co przewinęło się 4 albo 5 różowych przez outfit (2 są aktualnie) i nic złego się nie stało. Myślę że to raczej zależy od ilości dzieciaków które lubią takie dramy kręcić. U nas jak ktoś robi dramy i gównoburze to wylatuje i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz