Wpis z mikrobloga

Zauważyłem ciekawą zależność: 90% gildii w WoWie musi mieć w swoich szeregach #rozowypasek z syndromem niedopchnięcia, który łaknie atencji + paru przydupasów, którzy w okół niej skaczą. Oczywiście taki pasek ma też przeważnie dość wysoką rangę i z jej zdaniem liczy się reszta gildii. Tworzy dramy z błahych powodów i rozwala gildie usuwając dobrych graczy albo blokując nowych bo JEJ SIĘ NIE PODOBAJĄ xD
Ciekawe czy w innych grach też tak jest.
#gry #mmorpg #wow #worldofwarcraft
  • 99
@Haz3L: Jest jest, swego czasu jak grałęm sporo w Metina to w każdej większej gildii był jakiś różowy, zgadnij od kogo zawsze tworzyły się największe wojny i imby na pół dnia? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Haz3L: jak juz to jest takich gildii sporo mniej, w polskich jest swiadomosc "a moze laska mieszka gdzies blisko to moze porucham". Nie daj bóg jak laska mieszka w tym samym mieście co przydupasy, wtedy jest dopiero imba
@Haz3L: różowe w gildi to porażka zazwyczaj chociaż w SWTORze trafiło mi się w jednej większej gildi kilka różowych to były ogarnięte, grając kiedyś w Nostale miałem w gildi małżeństwo które grało i zarządzało gildią nawet ich córka(4letnia) była z nimi na tsie, są wyjątki ale 80% to takie nieogary i atencjuszki że szkoda gadać