Wpis z mikrobloga

Zauważyłem ciekawą zależność: 90% gildii w WoWie musi mieć w swoich szeregach #rozowypasek z syndromem niedopchnięcia, który łaknie atencji + paru przydupasów, którzy w okół niej skaczą. Oczywiście taki pasek ma też przeważnie dość wysoką rangę i z jej zdaniem liczy się reszta gildii. Tworzy dramy z błahych powodów i rozwala gildie usuwając dobrych graczy albo blokując nowych bo JEJ SIĘ NIE PODOBAJĄ xD
Ciekawe czy w innych grach też tak jest.
#gry #mmorpg #wow #worldofwarcraft
  • 99
  • Odpowiedz
@Haz3L: O ja #!$%@?, no to fakt. Moj kolega byl w gildii gdzie rzadzila parka - szybko ludzie #!$%@?.
Ale to nie tyle kwestia ze jest para, po prostu kobiet w gildiach nie i juz. Najlepsza zasada.
  • Odpowiedz
@Haz3L: @loczyn: To ja akurat mam dobre wspomnienia z grą z parą, oboje grali razem obok siebie, tylko z racji sklla w innych grupach raidowych ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie pamiętam, aby z tego powodu były jakieś imby.
  • Odpowiedz
@Haz3L @loczyn @Froto: Tego to ja już w ogóle nie rozumiem. Sam gram razem z dziewczyną w jednej gildii i faktycznie, jak ktoś się będzie do niej dowalał to normalne że będę stawał w jej obronie, ale nawet gdy byłem w oficerce to nie było faworyzowania przy Council Loot na raidach (dla niewiedzących - przy Council Loot osoby które chcą item zgłaszają się, a osoba/y decyzyjne ustalają kto
  • Odpowiedz
@Zetwoo: @Froto:
Juz pomijam robienie jakis chorych inb i walenie fochow, po prostu kobiety graja #!$%@?.
Jak sie gra od czasu do czasu, a klan sluzy tylko po to by nie byc samotnym podczas tego grania to kobity moga byc, ale jak jakis klan ma aspiracje na cos wiecej to kobiety to zbedny balast.
Porownalbym to troche do policji. Jako krawezniki czy w drogowce moga byc, ale do
  • Odpowiedz
@Haz3L: Ale czekaj, co? Bo ja już się pogubiłem xd

@loczyn: Może nie wszystkie, ale większość. Bo są i takie które potrafią jednak ogarniać i bawić się w progres, no ale niestety to rzadkość i domyślam się, że wiele osób nie chce ryzykować. Chociaż z drugiej strony jak ktoś bawi się już na poważnie to są to ekipy które się znają albo przynajmniej kojarzą z osiągnięć, więc tam
  • Odpowiedz
@Zetwoo: napisałem podanie. Laska się przyczepiła, że powinienem więcej napisać w sekcji "o mnie". Więc zapytałem czy lubi tak dużo wiedzieć o innych. Wtedy ten jej #niebieskipasek stwierdził, że teraz jest na nie chociaż wcześniej był na tak bo naskoczyłem na nią i ona też na nie XDDD
  • Odpowiedz
@Zetwoo: Problem jest troche szerszy bo w sumie nie tylko o sam skill chodzi.
Po prostu biologicznie nie nadaja sie do powaznych progresow.
Juz widze jak ktoras ustawia budzil na 3 rano bo Raid Boss wstal i trzeba go utluc, jesli znasz taka to daj namiar xD
Druga sprawa - emocje. Niestety wsrod facetow dobrze grajacych jest sporo stulejmanow, co jest dosyc logiczne. No i niestety jak dochodzi rozowy jakikolwiek
  • Odpowiedz
@Zetwoo: Przykladowa sytuacja.
Masz zebranie na RB, taktyka ustawiona itd, po czym babka kajtuje moby i ginie cale jej party.
Dajesz surowa reprymende i informujesz ze jeszcze raz cos takiego i degrad albo out z klanu.
No i jak to kobita "a przepraszam nie wiedzialam, to przez przypadek, a czy to takie wazne sratytaty", no i znajduje sie jakis bialorycerz ktory zaczyna bronic niewiasty chociaz gdyby to zrobil jego kolega
  • Odpowiedz
@Quenas: O tym tez pisalem. Niech bedzie nawet jedna na miliard to i tak chodzi o to jak wplywa na reszte klanu. Po prostu moze ona ogarniac swietnie ale niektorym klanowoczom moga sie mozgi na fiuty pozamieniac.
  • Odpowiedz