Wpis z mikrobloga

  • 553
ZNACIE TYCH NIEBIESKICH NIE? NIEOBLICZALNI. Mój niebieski postanowił zacząć puszczać przy mnie niczym niepohamowane piardy. Niby spox, normalny ludzki odruch, rok już razem, też mi się czasem wymsknie jakiś zefirek. No ale do rzeczy. Niebieski wali takie qrwy, że aż chałupa się trzęsie. Raz jak #!$%@? podkołderniaka to smród aż mnie obudził i się poplakalam ( ͡° ʖ̯ ͡°) . Mało? spotkałam znajomego na mieście. Zazdrosny niebieski postanowił odstraszyć rywala hukiem i smrodem. Do tej pory się z tego śmieje jak #!$%@?. Z wiadomych względów grochowki mu nigdy nie ugotuje o bigosie już nie wspomnę. Nabawilam się lekkiej nerwicy, bo żyje w ciągłym stresie czy coś zaraz jakiś flashbang nie jebnie za mną ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak żyć Mircy?
#zwiazki #niebieskiepaski #takbylo
  • 73
  • Odpowiedz
niebieski jeszcze tak podnosi kołdrę żeby wszystko leciało na Ciebie


@Bulanba: ja tak robie swojej i też się raz obudziła ze smrodu i musiałem spać na kanapie
  • Odpowiedz
  • 17
@Bulanba: Przeczytalem to pare minut temu i nadal nie moge sie powstrzymsc od smiechu :D Zamiast spac to leze na lozku i sie smieje :D Wiecej takich historyjek!
  • Odpowiedz
@Bulanba: takie zabawne problemy świadczą o chorobie mikroflory jelitowej niebieskiego. Strzelam w ciemno że ma za dużo niezdrowego tłuszczu w diecie, za mało warzyw i błonnika + zero probiotyków. Najlepszym sposobem byłyby probiotyki z apteki, codziennie jogurt naturalny lub kefir + więcej warzyw i mniej tłustego. Herbatki z rumianku i mięty też są bardzo pomocne. Moment i przejdzie, chyba że świadomie stosuje tą broń chemiczną jako taktykę dominacji atmosfery ( ͡
  • Odpowiedz
Rozwiazanie problemu widze w potajemnym przemycaniu do potraw srodkow na przeczyszczenie. Raz sie mocno zdziwi i pozniej juz bedzie sie pilnowal
  • Odpowiedz
@BudapestBonanza: to dosyć dziwne bo co chwilę czytam artykuły o tym, że błonnik powoduje wzdęcia i osoby z tymi problemami powinny go unikać. Ponoć też przy drażliwym jelicie powinno się go ograniczać. Ale to wszystko wiedza raczej z artykułów w internecie więc nie wiem na ile prawdziwa.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bulanba: to ja wczoraj w nocy z niebieskim zamiast spać się z dobrą godzinę smialismy z bąków ( ͡° ʖ̯ ͡°) czasem mówi mi "o, czekaj, coś ci powiem" i wtedy puszcza soczystego bąka aż oczy szczypio(,)
oczywiście ja też pozostaje bez winy ale historie o pierdzeniu prosto w twarz zostawię na potem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz