Wpis z mikrobloga

  • 553
ZNACIE TYCH NIEBIESKICH NIE? NIEOBLICZALNI. Mój niebieski postanowił zacząć puszczać przy mnie niczym niepohamowane piardy. Niby spox, normalny ludzki odruch, rok już razem, też mi się czasem wymsknie jakiś zefirek. No ale do rzeczy. Niebieski wali takie qrwy, że aż chałupa się trzęsie. Raz jak #!$%@? podkołderniaka to smród aż mnie obudził i się poplakalam ( ͡° ʖ̯ ͡°) . Mało? spotkałam znajomego na mieście. Zazdrosny niebieski postanowił odstraszyć rywala hukiem i smrodem. Do tej pory się z tego śmieje jak #!$%@?. Z wiadomych względów grochowki mu nigdy nie ugotuje o bigosie już nie wspomnę. Nabawilam się lekkiej nerwicy, bo żyje w ciągłym stresie czy coś zaraz jakiś flashbang nie jebnie za mną ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak żyć Mircy?
#zwiazki #niebieskiepaski #takbylo
  • 73
  • Odpowiedz
Raz jak #!$%@? podkołderniaka to smród aż mnie obudził i się poplakalam ( ͡° ʖ̯ ͡°) .


@Bulanba: #!$%@? chciałbym to zobaczyć jak dziewczyna płacze bo HURR DURR PUŚCIŁ BONKA, podczas gdy typ też nie może oddychać, tyle że ze śmiechu
  • Odpowiedz
via Android
  • 55
@TripleSec: nie masz pojęcia jaka to straszna sytuacja gdy budzi się i czujesz smród drapiacy w gardło ( ͡° ʖ̯ ͡°) a niebieski jeszcze tak podnosi kołdrę żeby wszystko leciało na Ciebie xD
  • Odpowiedz
@Bulanba: to z miłości xD

ale ten fragment...

Mało? spotkałam znajomego na mieście. Zazdrosny niebieski postanowił odstraszyć rywala hukiem i smrodem.


to już typowe #!$%@? umysłowe i wieś pod kopułą :D
  • Odpowiedz
@Bulanba: moja rada to:
nakarm gościa fasolką po bretońsku z czosnkiem i chilli. Jak zobaczysz, że już przetrawił i sposobi się do puszczenia bączura nachyl się prosto do jego rowu i głęboko wciągnij powietrze.

Raz przepali komórki węchowe i spokój na 3 miesiące. Po tym czasie operację należy powtórzyć.
  • Odpowiedz
zacząć puszczać przy mnie niczym niepohamowane piardy.

@Bulanba: co to sa "piardy"?
Serio pytam bo mam znajomego, ktory mowi tak samo i zastanawiam sie skad to sie wzielo?
  • Odpowiedz