Wpis z mikrobloga

#windowsphone #bojowkawindowsphone
Czy jest jakiś mirek z #lumia1520 #1520 - mógłby podzielić się opinią nt. telefonu? Rozważam jaka wielkość telefonu mi odpowiada i planuje pracę na klocu. Moje obecne Blackberry Passport obsługuje obiema rękoma, więc nie stanowiłoby mi problemów. Do rozmów już są wypatrzone słuchawki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pytanie drugie dot. aktualizacji - telefon dostanie 10stkę? Stare newsy stawiały to pod znakiem zapytania, a obecne coś pomrukują na ten temat.

Więcej tagów nie pamiętam.
  • 13
@Unbeliev: z tego co wiem dostanie aktualizacje. Sądzę, że wszystkie telefony na których działa WP10beta dostaną oficjalną aktualizację. Skoro pojawia się wydanie beta na 1520, więc, logicznie do zagadnienia podchodząc, będzie i final tego systemu na tę platformę. W przeciwnym wypadku jaki sens miałoby kompilowanie i wydawanie systemu w wersji beta?
@Muszynski_Jan: dokładnie, jest już portal na którym można to potwierdzić (gdzieś nawet mam adres).
@kubakabana: Racja, ale blisko 3 tysiące to nie jest dla kwota, którą przeznaczyłbym na telefon.
1520 jest dla mnie adekwatny możliwościami i ceną, nie ma AMOLEDa, muszę się głowić czy obsłużę jedną ręką(małe ręce here, 6" to pewniakiem tylko w jedyny słuszny sposób)
@Unbeliev: Mam 6 calowe 1320- najwygodniej sie obsługuje 2 rękami, jest to kawal luja gdzie na poczatku to bardzo w ale teraz kupie cos,mniejszego i bardziej poręcznego po półtora roku użytkowania

Luje 950 tą małą widziałem w xkom za 2599, cena po nowym roku troche poleci na pewno
@kubakabana: Ja abym mógł swobodnie pracować jedną reką to byłbym skazany na iphone'a. Z drugiej strony przeglądanie internetu na takim małym ekranie nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy. Sprawa też z baterią..