Wpis z mikrobloga

Mirki, musicie mi wybaczyć za opóźnienie, pasiam, że nie wrzuciłem wczoraj kolejnej porcji ciekawostek (,) Mam nadzieję, że oprócz przebaczenia chociaż trochę spodoba Wam się ta część. Jeśli to nie Wasze sugestie uwzględnię przy powstawaniu kolejnych części!

1. Prezydent USA, Barrack Obama, jest fanem serialu, dostał on nawet kopię 4 sezonu, zanim mogliśmy go obejrzeć

2. Kermit, Elmo i Grover Tully (Lordowie Riverrun za czasów Tańca ze Smokami) zostali nazwani na cześć Muppetów

3. Prawdziwe imię Hodora to Walder

4. Peter Dinklage (Tyrion) jest jedynym amerykańskim aktorem występującym w obsadzie

5. W książce, Brienne nigdy nie trafiła na Aryę ani Sansę, jednak na innego Starka

6. Grę o Tron, jako pierwszy serial w historii, został odtworzony w kinie IMAX

7. Ciarán Hinds który gra Króla za Murem (Mance Rayder) podkłada głos pod Pabbiego z Krainy Lodu

8. Pomiędzy Thomasem Brodie-Sangsterem (Jojen Reed) i Hafthórem Júlíusem Björnssonem (Góra) jest tylko jeden rok różnicy

9. W 2012, ponad 150 dzieciom nadano imię Khaleesi

10. Aktor grający Joffrey'a często palił fajkę pomiędzy ujęciami

Jakbyście mieli jakieś wątpliwości, to piszcie, mam nadzieję, że wyprowadzę Was z błędu, a może to Wy mnie wyprowadzicie! Ogólnie jakbyście mieli rozkminę dotyczącą Gry o Tron, to też walcie od razu do mnie! :D

Wołam również zainteresowanych, którzy skomentowali lub dali plusa mojemu wpisowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli mam Cię dodać na spamlistę, napisz mnie lub zaobserwuj, jeśli mam Ci nie zawracać tyłka, to też pisz!

@gdziemojeciastka: @vxrd: @masowe-duraczenie: @alma_: @Comboman: @IroL: @KaTtrrA: @hubsson: @8Dawid88: @FishuSG: @panpe: @mala_kropka: @Sidey: @masowe-duraczenie: @Sentox: @xWaleq: @algarve_: @Comboman: @xza: @technosobliwosc: @lisek517: @queerlord: @GreenCasein: @deny06: @xyz23: @misisk: @radziol: @JAmajki: @emkape: @adibeat: @Kampala: @NerQa: @waluss: @NomenNescio: @ColdMary6100: @kasin: @Tomasz_Bickowy: @Marcinox: @Sentox: @Viserion: @FizylieRR: @sebastiann: @Polonus: @bigi_: @typowyrandom: @van_der_mrowa: @Seul: @Kernel_poza_kontrolo: @sulejman: @nomadicgoogler: @Krocan: @Poortland: @Postronny: @Blue_Monday: @jrs2: @klaudiabc: @Limonkova: @puyol_619: @SnikerS89: @zwaldemar

#ciekawostki #graotron #got #gameofthrones
#ciekawostkigot <- Obserwuj, żeby być na bieżąco!
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SamChilders: byłem przekonany, że skoro Lena Headey jest przyjaciółką Petera Dinklage to też jest Amerykanką.
Swoją drogą niektórzy się bardzo czepiają udawanego brytyjskiego akcentu Tyriona

A poza tym ci co dali córkom na imię Khaleesi to strasznie z-----i bo to nie imię.

  • Odpowiedz