Wpis z mikrobloga

  • 197
Mirki, chodzę do 1kl. #techbaza #informatyka i po tym czasie nauki stwiedziłem że mam w klasie osoby które z niewiadomych powodów są tutaj mimo że nie mają praktycznie nic z informatyką wspólnego. Pewna ameba nawet nie wie że się pc z kurzu czyści. Co gorsza nie ukrywa się z tym i chwali że pierwszy raz wyczyściło. Jądro systemowe kojarzy się im tylko z jednym, a ich ulubiona czynność na zajęciach to sprawdzanie fejsbukóf i granie w popularne sieciówki. I nie jest to złe normalne osoby też to robią, ale to co zaraz dopiszę przebije wszystko. Stoję na przystanku obok takiego osobnika. I słyszę rozmowę z podobnym tyle że młodszym. Namawiał go do tej szkoły, cytując: "My tylko gramy albo kompy składamy". Przecież gdy przejdziemy do #programowanie to ów osobnik zapamięta tylko typ danych string bo będzie mu się tylko z dupą kojarzył.( ͡° ͜ʖ ͡°) #boldupy
  • 174
@Evilus: Jak ja to znam :D Jak była moda na Agar.io do wyłączali net, ale w mojej #techbaza wszyscy przerzucili się na Isaaca i nauczycielom odechciało się sprawdzać, kto co instaluje :D Swoją drogą, trochę rozumiem. Mamy takie super komputery (i5, szybciutkie SSD, super grafika) a i tak używamy na nich tylko Notepad++. Serce się kraje przez takie marnotrawstwo :P
Koniec spiny! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Odpowiem w skrócie. Poszedłem do technikum ponieważ nie wiem czy od razu będę studiował jeszcze tego nie przemyślałem w tym czasie(przerwa w nauce) mógłbym pracować. Mam wrażenie(a raczej pewność, nvm) że niektóre osoby nie przeczytały wszystkich moich wypowiedzi. Co do pana @jedzbudynie: To 4chan robi swoje. Muszę być trochę....jebnięty?
Ale do rzeczy, chodziło mi o to że pewne osoby myślą że
@KaszaGryczana: zapominasz, że kwalifikacje są dostępne przed samym egzaminem i przychodząc na nie nie musisz nawet arkuszu otwierać bo wiesz co robić :D Chyba, że mowa o teorii, tutaj trzeba być debilem żeby nie zdać