Wpis z mikrobloga

  • 197
Mirki, chodzę do 1kl. #techbaza #informatyka i po tym czasie nauki stwiedziłem że mam w klasie osoby które z niewiadomych powodów są tutaj mimo że nie mają praktycznie nic z informatyką wspólnego. Pewna ameba nawet nie wie że się pc z kurzu czyści. Co gorsza nie ukrywa się z tym i chwali że pierwszy raz wyczyściło. Jądro systemowe kojarzy się im tylko z jednym, a ich ulubiona czynność na zajęciach to sprawdzanie fejsbukóf i granie w popularne sieciówki. I nie jest to złe normalne osoby też to robią, ale to co zaraz dopiszę przebije wszystko. Stoję na przystanku obok takiego osobnika. I słyszę rozmowę z podobnym tyle że młodszym. Namawiał go do tej szkoły, cytując: "My tylko gramy albo kompy składamy". Przecież gdy przejdziemy do #programowanie to ów osobnik zapamięta tylko typ danych string bo będzie mu się tylko z dupą kojarzył.( ͡° ͜ʖ ͡°) #boldupy
  • 174
@wytrzzeszcz: Na kółko już chodzę,a piwko legalnie niestety dopiero za 2 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Precypitat: Źle zrozumiałeś chodzi mi o to że niektórzy wcale się informatyką nie interesują. Zero pasji i myślą że za pracę w serwisie 5k dostaną. Sam jeszcze wiele nie umiem. I nie twierdzę że jestem najlepszy.
@DaaJay: No jak tak na siebie patrze to tez na poczatku bylem zazenowany poziomem mojej klasy. Wydawalo mi sie ze wszystko umiem bo konczylem wszystkie zadania pierwszy, potem sam zaczalem olewac nauczyciela i grac w gierki. Az jak sobie o tym pomysle to sam sobie bym kontrolnego klapsa w dziaslo sprzedal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DaaJay: @undream: @moreover: Też byłem w technikum informatycznym i uważam, że jeżeli chodzi o nauke to był to rok stracony, ale co z ziomkami w melanż chodziłem to moje (30 facetów w klasie i żadnej laski) i było zajebiście, musiałem to sobie odbić później na studiach i poszedłem do pracy wcześniej niż reszta bo czułem ten rok.
@DaaJay: Nie rozumiem co się tam spinasz co kto robi w