Wpis z mikrobloga

  • 197
Mirki, chodzę do 1kl. #techbaza #informatyka i po tym czasie nauki stwiedziłem że mam w klasie osoby które z niewiadomych powodów są tutaj mimo że nie mają praktycznie nic z informatyką wspólnego. Pewna ameba nawet nie wie że się pc z kurzu czyści. Co gorsza nie ukrywa się z tym i chwali że pierwszy raz wyczyściło. Jądro systemowe kojarzy się im tylko z jednym, a ich ulubiona czynność na zajęciach to sprawdzanie fejsbukóf i granie w popularne sieciówki. I nie jest to złe normalne osoby też to robią, ale to co zaraz dopiszę przebije wszystko. Stoję na przystanku obok takiego osobnika. I słyszę rozmowę z podobnym tyle że młodszym. Namawiał go do tej szkoły, cytując: "My tylko gramy albo kompy składamy". Przecież gdy przejdziemy do #programowanie to ów osobnik zapamięta tylko typ danych string bo będzie mu się tylko z dupą kojarzył.( ͡° ͜ʖ ͡°) #boldupy
  • 174
@moreover: No skoro poszedłeś do technikum a się #!$%@? nie interesujesz zawodem, to się nie dziw. Ja oprócz tego że się uczę w szkole, to dodatkowo biorę udział w targach, wykładach, sam się edukuję oprócz tego co na lekcji nam mówią.
Na praktyki też nie poszedłem się #!$%@?ć, tylko normalnie pracuję.
Technikum mimo wszystko nie jest dla głąbów co nie wiedzą czym się zająć. U mnie w pierwszej klasie był spory
@moreover: A ja mam to w dupie co cię utwierdza w przekonaniu.

ma rację, technikum to tylko 1 rok w plecy jeżeli ktoś na studia planuje iść. Ten cały papierek gowno ci da po skonczeniu studiów

Jeśli pójdziesz na studia, ja nie jestem z branży IT, u mnie studia gówno dają na początku kariery, ale za to z papierkiem z technikum można dużo ugrać. Masz wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu
@moreover: > Dobrze ze niedługo konto usuwam, błędem było zakładanie go xD
W sumie to chwalisz się czy żalisz?
Próbujesz grać uber duper cwaniaka a jakoś ci nie wychodzi

beka z takich wykipowych #!$%@? jak ty

No ok, fajnie :-)

Znam osobę która jest po liceum i wie 3x więcej od tych z technikum dlaczego? Bo uczyła się w domu.

20x WINCYJ, zna już rozwiązanie twierdzenia Bella.

Skoro twoim zdaniem nie