Wpis z mikrobloga

Administracji wypoku przypominam, że dziś jest: Narodowe Święto Niepodległości – polskie święto państwowe obchodzone 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918, po 123 latach zaborów (1795–1918); święto zostało ustanowione ustawą z 23 kwietnia 1937, a nie dzień jakiegoś zakichanego ROGALA!

#oswiadczenie
  • 197
  • Odpowiedz
A ja to wszystko mam w dupie. Smiesza mnie puste gesty w rodzaju marszow i wygrazania piescia. Zamiast poklepywania sie po plecach i wzruszania sie wlasna zajebistoscia, ide sie napchac rogalem.
  • Odpowiedz
@Xanthia: to nie jest oficjalna strona internetowa urzędu państwowego.

To prywatny portal, a od 2 tygodni mamy wreszcie wolność słowa i demokrację. Każdy może pisać i robić, tak jak czuje. O to walczono 8 lat.
  • Odpowiedz
@spere: A to jest prywatne zdanie użytkowniczki. Wolność? Demokrację? O jakiej wolności i demokracji mówisz? W rządzie człowiek skazany przez sąd, autor prowokacji i dwóch miłośników teorii spiskowej, wszyscy chcący, abyś my żyli tak jak kilkaset lat temu w ciemnocie i pod kontrolą klechów.
  • Odpowiedz
@Xanthia: Zgadzam się, masz prawo wyrazić oburzenie, bo co to za szopka w ogóle, ale oni mają prawo mieć to w dupie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Rogalików się zachciało i jeszcze te komentarze osób które się cieszą z tego, że wypok nie uhonorował należycie tego święta. Serio, cieszą was takie rzeczy?
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: Ochłoń trochę gościu. Już w pierwszym swoim wpisie wysyłasz autorkę dyskusji na inne strony internetowe insynuując tym samym, że jest ksenofobem albo "innym narodowcem", tylko dlatego, że nie pasują jej rogale.

Jeżeli to początki jakiś niepożądanych zmian w psychice, to może jest jeszcze czas, żeby się wyleczyć. Na przykład wyłączyć komputer i pójść na spacer gdzieś gdzie można pooddychać świeżym powietrzem.

Jeżeli nie jesteś trollem, to może wypełnisz pustkę po
  • Odpowiedz