Wpis z mikrobloga

@stekelenburg2: I tutaj dochodzimy do innego problemu : pozwolenie na broń, a raczej jego brak. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chyba mam rowiązanie problemu. Zatrudnie się w kiosku i zacznę dodawać do każdej paczki papierosów rycynę. Jak Heisenberg.
  • Odpowiedz
Palacze to są podludzie. Bez wyjątku. Ooooooo, jestem taki zajebisty, pale to gówno SAM NIE WIEM CZEMU (bo smakować to nie ma prawa przecież), ale nie mogę przestać bo jestem miękką cipką i nie umiem rzucić. Gardzę wami.


@LurkerEmigrant: Ty chyba nigdy nie widziałeś atrakcyjnej palaczki - mam taka jedną w pracbaza i od tej pory przestało mi to przeszkadzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pokaż mi atrakcyjną czterdziestoletnią palaczkę, protip - nie pokażesz, bo każda palaczka w tym wieku ma cerę jak wycieraczka pod drzwiami podstawówki


@dsun: słuszna uwaga, czyli teraz laska szpanuje wyglądem bo dopiero 22 lvl, ale potem się zacznie.
  • Odpowiedz
@rbk17: a jakby ta atrakcyjna kobieta JADŁA GÓWNO to by nadal była dla ciebie atrakcyjna? Nie sądze.

A dla mnie palenie === jedzenie gówna.

I tak, widziałem atrakcyjne kobiety. Jak wyciągały papierosa to od razu było -3 do oceny, więc solidne 9 stawało się marną 6-tką.
  • Odpowiedz
  • 126
@Chlebogryzarka: Rzecz w tym, że wielu palaczy dymi na ulicy i wpadasz w gryzacy dym. Codziennie wchodząc do pracy musze wstyrzymywac oddech, bo palacze stoja na jednej z 50 przerw na dymka.
  • Odpowiedz