Wpis z mikrobloga

Ogólnie nie palę ale chętnie bym zapalił i nadmuchał ci w twarz :-) jest ku temu jeden powód: takie podejście mnie #!$%@? :-) jeśli masz coś przeciwko zwracaj innym uwagę nie żalisz się tu
Na chodniku czy w parku pół biedy. Mnie najbardziej wkurzają sąsiedzi co na dwór wychodzą na fajkę i zapalają już na klatce schodowej. I cała klatka #!$%@? petem bulwy.
I jeszcze te wasze #!$%@? że palacze pokazują jacy to są słabi xD Miód na moje uszy dosłownie :D mieć ból dupy o czyjeś prywatne sprawy... ehhh... polaczkowatość lvl 999999
- mieszkaj w mieście gdzie smog i spaliny
- prześladuj w klimatyzacji
- jedz śmieciowe jedzenie i pij napoje z duża ilością cukru
- nie wykonuj żadnych ćwiczeń oprócz podnoszenia puszki z piwem
- pij minimum dwa razy w tygodniu do odcięcia alkohol 40%
- faszeruj sie lekami
- bądź zły ze ktos pali liście

Graty mordo!
@Radeg90: A widzisz! Papierosy też mają swoich smakoszy. Chodzi tutaj o tytoń, jego rodzaj, pochodzenie, ma on bowiem swoje walory smakowe, które w papierosach wyłapiesz. A tak co do drapania w gardle to raczej występuje ono u niedoświadczonych palaczy, może być rzeczywiście nieprzyjemne, ale słyszałem, że niektórzy nawet to lubią. Także reasumując - ogólnie odmawiam palenia, gdyż niesie za sobą wiele szkód: zdrowie, duże koszty i wiele innych, ale rzeczywiście papierosy
@Don_Cruzado: Szkoda mi czasu tracić na dyskusję ze zubożonym intelektualnie przygłupem. Różne są smaki i gusta, niektórzy naprawdę lubią sobie zapalić. Ale przecież rozmowa z kolegą, który 'jak mi coś nie smakuje/nie podoba się to nie ma prawa, powtarzam nie ma #!$%@? prawa nikomu smakować ani się podobać' ma taki sens jak #!$%@? głową w ścianę.
@LurkerEmigrant: ostatnio podobała mi się pewna dziewczyna którą widywałem na przystanku prawie codziennie, może i bym zagadał ale stuleja wygrała ( ͡° ͜ʖ ͡°), lecz jak raz zobaczyłem że pali papierosa to całe zauroczenie minęło w sekundę teraz jest dla mnie co najwyżej 2/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LurkerEmigrant: JA #!$%@? JAK MNIE #!$%@?Ą TAKIE CIOTY, NO #!$%@?. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY PRZECIWNIK PALENIA OO JAKIE TE PAPIEROSY SĄ #!$%@?, PODKREŚLAM #!$%@?. ALBO "OO WIDZE FAJNA LASKE, PODBILBYM DO NIEJ, ALE ZNAJDE SOBIE WYMOWKE, BO PALI I NIE ZAMIERZAM SIĘ ZNIŻAĆ DO TEGO POZIOMU". JESTEM LEPSZY BO NIE PALE, A WY CO NADAL WDYCHACIE CYKLON B? JA #!$%@? TYLKO NAJCZYSTSZE POWIETRZE SPROWADZANE W SPECJALNYCH WORKACH Z LASOW
@BlackEyedDog: coś się naskrobie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Elaviart: Wcześniej ominąłem twój komentarz, ale to dobrze. Nawet mi się nie chcę dyskutować z taką intelektualną biedą jak ty. Wyraże tylko swoje zdziwienie, że sami samiec alfa został urażony plecaczkiem jakiejś dziewczynki. xD

@Purple: ALE JA ZWRACAM UWAGĘ, umiesz czytać? I jestem pewien, że byś nie nadmuchał. Nie rzucaj słów na wiatr, nie składaj obietnic, których