Wpis z mikrobloga

@Lujan: spokojnie, niedlugo pojdziecie zobaczyc cos do piwnicy. Tam przystawi ci gnata do glowy i powie ze jezeli zblizysz sie do krocza jego corki bez jego błogosławieństwa to szybko poczujesz chlod tej lufy... TY niby dla żartu powiesz ze przeciez bron jest rejestrowana i by było wiadomo kto.. A on Ci powie ze wlasnie ta nie jest i trzyma ją na takich jak Ty bo nikt jej nie znajdzie...
@Lujan: no to zazdro, moja jest maksymalnie nie życiowa i niereformowalna, gdyby ojciec różowego serio jej nie kochał to penie małżeństwo skończyło by się po roku xD
@Korhazz: Ja tam jakąś wielką polonistką nie jestem, wręcz nie lubię języka jakimi były pisane lektury, ale myślałam do tej pory, że każdy wie o czarnej polewce :o Grunt, że wiesz o co chodzi :D
@Lujan: znamy tę historię- potem ty zastrzelisz teścia, uciekniesz z kraju ścigany przez wszystkich, będziesz się woził po świecie i pomagał małym murzyniątkom (w ramach pokuty)
W międzyczasie okaże się, że wybrance swojego serca zmajstrowałeś dzieciaka, którego przysiągłeś chronić za wszelką cenę. Więc przywdziewasz pokutny habit i wstępujesz do zakonu niedaleko miejsca w którym przebywa twój potomek.
Przewidywalne, 1/10 mogłeś się bardziej wysilić.