Wpis z mikrobloga

@BrzydkiBurak fajnych masz speców, że niby cały zespół za tym stał... lol2. Ta gra to składanka gotowych modeli z internetu, brak logiki gry, niż wstawienie w grę obiektu FirstPersonCharacter w Uniy3d + modele 3d gotowe z neta.

Tak więc poszukaj lepszych speców.

http://bordeux.net/projekty/androman/ -> ta gra była robiona w 3h, od podstaw. Kiedyś pisałem relacje na mirko. Tak więc czas zrobienia tej gry co pokazałeś to max 2-3 dni dla 1
  • Odpowiedz
@Klopsztanga: jeszcze dodam, że ta gra nie ma nic , prócz w pętli puszczonego tego samego dzwięku, menu nie ma, przy którym trzeba znać się na programowaniu, ani też innych rzecz. Gra ta to tylko format prezentacji 3D zbudowanego obszaru z gotowców. Podejrzewam że z gotowych modeli, lub #!$%@? z innych gier. Kompletnie nie ma tam żadnej głębszej logki, gdzie twórca musiał wejść w kod i coś napisać. Uruchomił grę,
  • Odpowiedz
Najważniejsze według mnie jest przejście tej gry, może na końcu będzię wyjaśnione o co z tym chodziło.Albo jak tam ktoś pisał uruchomienie tego trybu wolnego latania i spróbowania sie dowiedzieć czegoś wiecej.
  • Odpowiedz
dzieki wykopowym kucom i kilku programistom z forow branzowych udalo mi sie dowiedziec co jest w pociagu i odzyskac dwa pliki audio w ktorych najwyrazniej jest testowa angielska narracja audio do jakis questow.

udalo mi sie tez na 99% ustalic ze ta gra to wczesny build jednej z polskich firm - wyniesiony raczej przez testera lub szeregowego pracownika. szczesliwie mamy "dlugi weekend" wiec podejrzewam ze tylko dlatego ta firma jeszcze mnie oficjalnie
BrzydkiBurak - dzieki wykopowym kucom i kilku programistom z forow branzowych udalo m...

źródło: comment_RxkWcl2CAJauNbjg4N2MQe9eJp3od52X.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz