Wpis z mikrobloga

Tylko uważaj żebyś nie wyjawił jakiś tajemnic, bo może w tej grze są jakieś ukryte( ͡° ͜ʖ ͡°), a w tedy przyjdą panowie z organizacji zwanej gestapo ( ͡ ͜ʖ ͡)! Zdziwienie będzie tym większe jeżeli przyjdzie na czele tej organizacji niejaki szogun
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: na filmie udostępnionym przez ciebie na youtubie na skrzynkach widać znak CICADA3301 w polsce również były te znaki więc twórcy tej gry są jakoś powiązani z CICADA3301 i najprawdopodobniej to oni rozwieszali te plakaty a sama gra ma posłużyć jako jedno z pytań na test 2016 roku
  • Odpowiedz
To wygląda, jakby jakiś typ chciał się tego pozbyć, tak jakby przesrał na to całą kasę i gówno z tego wyszło.
  • Odpowiedz
Jeżeli chodzi o moje zdanie to niestety żadne żeczy nie przychodzą mi do głowy. A jeżeli chcesz mieć trochę większe możliwości to zapłać jakiemu chakerowi i może on znajdzie jakieś info no nie wiem może wyśledzi gdzie ta gra została zrobiona. Albo jakieś studio od robienia gier wysłało ci tą wersie gry żeby sprawdzić jak sie o niej wypowierz i pomyślec co można w niej cos poprawić. wejdż w ten link a
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: Nie wiem czy bylo i czy to ma sens ale nazwa "golden train" kojarzy mi sie tylko z tym takzwanym " zlotym pociagiem" ktory podobno jest w polsce zakopany w tym pociagu sa skarby 3 rzeszy i moze w grze dlatego te flagi nazistow i moze dlatego wyslany tylko do polakow
  • Odpowiedz