Wpis z mikrobloga

Na facebooku pojawiło się wiele komentarzy, o tym jak prezydent Duda niekorzystnie prezentował się podczas meczu Polska - Irlandia. W szczególności krytykowana jest kurteczka prezydenta. Oto niektóre z komentarzy -

Wygląda jak kloszard z pawilonów

Dlaczego prezydent chodzi w ciuchach z lumpexu?

Boże jak on wygląda, nawet Kwachu się lepiej ubrał


Jak myślicie?

#neuropa #4konserwy #duda #modameska #polityka
Ripper - Na facebooku pojawiło się wiele komentarzy, o tym jak prezydent Duda niekorz...

źródło: comment_iWD9kBebCrShBtq0zXSMP5YgWNcMrskH.jpg

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SirPsychoSexy: A mecz to jakaś formalna okazja, że miał garnitur założyć? Jak prezydent USA zakłada skórzaną kurtkę do koszuli to spoko, a jak Prezydent RP zakłada skórzaną kurtkę na nieformalną okazję to już be? Ja p------e.
  • Odpowiedz
@Drmscape: Ale czy ja coś takiego napisałem? P-----l sobie na zdrowie, akurat to, jak ubrany był wczoraj pan Duda mnie ni grzeje ni ziębi, po prostu uważam, że żeby porównać obecnego i byłego prezydenta, rzetelnie byłoby wrzucić zdjęcie tego drugiego z jakiegoś meczu (czy innego wydarzenia sportowego).

Nie wyciągaj tak szybko wniosków. :)
  • Odpowiedz
@Ripper: Polska,tu nigdy nikomu nie dogodzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ta nasza z-----a mentalność i objawienia cebuli. Ubrany normalnie a ci mają problem ,szczerze miałbym się do czego p-------ć jakby przyszedł w garniaku o------y jak gej na lewatywe a tak elegancko,normalnie jak człowiek( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@Ripper: Ja to nie wiem, jak kopacz założy trampki za 500pln to bul dópy, że jak ona może takie drogie trampki zakładać i na pewno ma na to pieniądze, bo ukradła. A jak Duda pójdzie w luźnym ubraniu na mecz to też ból dupska, że jak on może się tak prezentować, przecież to Prezydent, to nie wypada itd... Zdecydujcie się w końcu...
  • Odpowiedz