Wpis z mikrobloga

Na facebooku pojawiło się wiele komentarzy, o tym jak prezydent Duda niekorzystnie prezentował się podczas meczu Polska - Irlandia. W szczególności krytykowana jest kurteczka prezydenta. Oto niektóre z komentarzy -

Wygląda jak kloszard z pawilonów

Dlaczego prezydent chodzi w ciuchach z lumpexu?

Boże jak on wygląda, nawet Kwachu się lepiej ubrał


Jak myślicie?

#neuropa #4konserwy #duda #modameska #polityka
Ripper - Na facebooku pojawiło się wiele komentarzy, o tym jak prezydent Duda niekorz...

źródło: comment_iWD9kBebCrShBtq0zXSMP5YgWNcMrskH.jpg

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ripper: Pierwszy prezydent, który dobrze się prezentuję i nie zgrywa pajaca tylko jak normalny facet zachowywał się na meczu i w szatni naszej drużyny, a j---ć go będą bo to wieśniaki oddane PO.
  • Odpowiedz
@Ripper: Nie rozumiem. Ubrał się zajebiście. Już bardziej p----------m się do Kopacz, która na siłę próbuje wrócić do czasów gdy była nastolatką zakładając koszulę w kratę i trampki (o ile pamiętam tak straszyła ludzi w pociągach).
  • Odpowiedz
@Ripper:
Pytam ludzi co stali na przystanku, czy kurtki ktoś ze śmietnika nie zabrał a oni mówią, że tak, że znany prezydent Andrzej Duda tutaj był i wziął kurtkę i powiedział, że jedzie na ryzykowny mecz na Pragę i w sam raz będzie miał kurteczkę elegancką i niezawodną.
A ja będę całą zimę z---------ł w starej bluzie z kapturem pitbull germany.
  • Odpowiedz
To ja coś napiszę. Walczycie o prawa gejów lesbijek ciapatych murzynów i c--j wi kogo jeszcze kto inaczej myśli/wygląda ale d-----------e się do prezydenta który założył skórzaną kurtkę. P------i.
  • Odpowiedz
@Ripper: Andrzej wybrał się na mecz więc miał założyć marynarkę ??
Ubrał się tak jak każdy z nas się ubiera wybierając się pokibicować.
  • Odpowiedz
chyba zdążyli o kimś zapomnieć


@goferek: Fakt, że Komor to ogólnie żart ale p-------------e się jak się ubiera u siebie na działce, serio?

BTW. Maliniak normalnie wyglądał na meczu, też nie ma się o co p-----------ć.
Np. Obama też sportową kurteczkę na mecze baseballa zakłada.
  • Odpowiedz
@Ripper: Nie przejmowałabym się takimi opiniami. W naszym społeczeństwie krytykowanie wyglądu lub ubioru jest bardzo popularne, zwłaszcza w sytuacjach gdy trudno nam znaleźć inne minusy w człowieku. Mi osobiście odpowiada mniej oficjalny ubiór prezydenta - tym bardziej, że jest on na meczu, a nie na spotkaniu głów państw.
  • Odpowiedz
@Ripper: Podsumujmy:
Jacyś nieznani sprawcy szkalują prezydenta ze względu na półformalny ubiór. Na wykopie wszyscy zadowoleni albo obojętni - ubiór jak ubiór. Ale i tak orzemy lewactwo, zamykamy mordy antypolakom i j---ć media.
Czy jest tu ktokolwiek, kto wypowiada się niepochlebnie o dr. Andrzeju Dudzie?
@stekelenburg12 będzie jątrzyć?
@sierkovitz napisze coś o wpływie kurteczki
  • Odpowiedz
@Ripper: normalnie jak człowiek się ubrał na mecz, jak dla mnie mógłby jeszcze luźniej !
Niektórzy wrzucili by go w garniak i kazali stać bez ruchu z kamienną twarzą niezależnie od sytuacji na boisku ;/
  • Odpowiedz