Wpis z mikrobloga

Na facebooku pojawiło się wiele komentarzy, o tym jak prezydent Duda niekorzystnie prezentował się podczas meczu Polska - Irlandia. W szczególności krytykowana jest kurteczka prezydenta. Oto niektóre z komentarzy -

Wygląda jak kloszard z pawilonów

Dlaczego prezydent chodzi w ciuchach z lumpexu?

Boże jak on wygląda, nawet Kwachu się lepiej ubrał


Jak myślicie?

#neuropa #4konserwy #duda #modameska #polityka
Ripper - Na facebooku pojawiło się wiele komentarzy, o tym jak prezydent Duda niekorz...

źródło: comment_iWD9kBebCrShBtq0zXSMP5YgWNcMrskH.jpg

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ripper: skóra za 15k ( ͡ ͜ʖ ͡) Nie lubię i nie będę głosował na PiS a w czasie wyborów prezydenckich byłem za granicą ale według mnie prezydent to po pierwsze funkcja reprezentacyjna. A Duda prezentuje się bardzo dobrze. Buldupiarze z PO oczywiścię będą wjeżdżać ale nie ma co sie oszukiwać - Duda jest o wiele lepszym prezydentem po prostu dlatego że nie robi wiochy
  • Odpowiedz
@Ripper: Kręcenie gównoburzy. Normalnie wyglądał.

Ale to tak zawsze jest, że pojawiają się skrajne opinie, w zależności od sympatii politycznych. Ja z kolei widziałem opinie pochwalne, że wspaniały prezydent, poszedł na mecz i kibicował, o takiego walczyliśmy. Co też jest bzdurą, bo każdy chodził na mecze.
  • Odpowiedz
@HaczuPikczu:

Jakby Bronek się tak ubrał to prawicowe media miały by temat na dwa i pół tygodnia. Ubrał się całkiem normalnie.


Nie ma porownania do BK ktory na przyklad wlazlby z butami na krzeslo. W zasadzie to BK byl mistrzem w kompromitowaniu sie i nie trzeba bylo szukac niczego na sile.
  • Odpowiedz