Wpis z mikrobloga

Na facebooku pojawiło się wiele komentarzy, o tym jak prezydent Duda niekorzystnie prezentował się podczas meczu Polska - Irlandia. W szczególności krytykowana jest kurteczka prezydenta. Oto niektóre z komentarzy -

Wygląda jak kloszard z pawilonów

Dlaczego prezydent chodzi w ciuchach z lumpexu?

Boże jak on wygląda, nawet Kwachu się lepiej ubrał


Jak myślicie?

#neuropa #4konserwy #duda #modameska #polityka
Ripper - Na facebooku pojawiło się wiele komentarzy, o tym jak prezydent Duda niekorz...

źródło: comment_iWD9kBebCrShBtq0zXSMP5YgWNcMrskH.jpg

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ripper: Częstujcie się wszyscy, bo już do reszty wam TVN i Peło wyżarło umysły.
Człowiek normalnie przychodzi na mecz, wylajtowany, ubrany jak każdy inny na to wydarzenie to trzeba się p-------ć bo jest z PiSu, bo jest 'nie moim prezydentem' mimo, że nic, kompletnie nic nietaktownego i złego nie zrobił. Małe móżdżki macie, o małe, a dopiero po 25 to was będą odbyty piec, swędzieć i drapać. Współczuję wam...
pawelcar - @Ripper: Częstujcie się wszyscy, bo już do reszty wam TVN i Peło wyżarło u...

źródło: comment_UkfSLC2HOqaQsfwd8FjuziADX3v2yEok.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Ripper: przyszedł na mecz k.@!a, a nie na posiedzenie Rady Ministrów więc strój miał adekwatny do imprezy. po meczu gratulacje dla piłkarzy, a nie od razu ordery, odznaczenia itp. Także bardzo pozytywny odbiór.
  • Odpowiedz
  • 1
Nigdy nie głosowałem na PiS, ale zagłosowałem dwa razy na Dudę i wiecie co? Jestem dumny, że to MÓJ Prezydent.
  • Odpowiedz
@Ripper: Nie pochodze z jego elektoratu, ale nie zgadzam sie z tymi opiniami. Wygladal spoko. Nie bylo tam zadnej oficjalnej delegacji z innego panstwa. To jest mecz pilki noznej, a nie filharmonia;)
  • Odpowiedz
@Ripper: Ubrałby się elegancko w garniaka, to by było "Hurr durr, za naszą kasę się ubiera jak król a dzieci w afryce biegają w samych majtkach"
  • Odpowiedz