Wpis z mikrobloga

@doenutt: ja wiozłem ciężarną żonę do szpitala a jakieś tępe luje se biegały. Wróć, nawet nie biegały, bo już przebiegli albo jeszcze nie dobiegli a ulice i tak były pozamykane. Żebyś sobie zerwała wiązadła i zwichnęła kostkę z całego serca życzę! I wyp$#%aj na czarnolisto.
  • Odpowiedz
@doenutt: są dwie opcje:
1) to perfekcyjny bait i jesteś mistrzynią trollingu
2) naprawdę uważasz że masz rację i odpierasz wszystkie argumenty "bóldupiących", a tak naprawdę nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo irytująca musisz być na co dzień.
Proszę, napisz która opcja jest prawdziwa, żebym mógł Cię obserwować albo zczarnolistować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pawel4freak: http://www.pawelbiega.pl/asfalt-czy-ziemia-ktora-nawierzchnia-jest-lepsza-do-biegania/
@nikifor: A po co tyle nienawiści jełopie? Też #!$%@? na czarnolisto, w porównaniu do Ciebie życzę twojej żonie i dziecku wszystkiego dobrego a tobie trochę rozumu, żebyś od tak nie życzył ludziom wszystkiego najgorszego :)
@tajemniczygosc: http://sjp.pl/tudzie%C5%BC
@Pancerwafel: naprawdę myślisz, że mi zależy na jednym albo na drugim? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@doenutt: nie, sensu wciąż nie ma, bo pisząc w tym wypadku "oraz" mówisz o dwóch imprezach w tym samym dniu, a raczej nie o to ci chodzi. A teraz jeszcze wypunktuję ci twoją logikę:

1. Bądź "sportowcem"
2. Zablokuj całe centrum miasta
3. Oburzaj się że ludzie się denerwują że blokujesz drogę
4. Miej w dupie innych, przecież biegasz co cię inni obchodzą

Zajebiste podejście.
  • Odpowiedz
@doenutt: Zgadzam się. O maratonie jest wiadomo co najmniej kilka tygodni przed wydarzeniem, ale cebulakom i tak nie chce się zajrzeć do lokalnych mediów żeby zobaczyć, co się dzieje w mieście - ich problem. Najwyżej spóźnią się raz do CH.
  • Odpowiedz
@doenutt:

gdzie się można spieszyć w niedzielę oprócz pracy i kościoła?


Do dupy. Co cię to #!$%@? w ogóle obchodzi? Nie każdy wiedzie życie idiotki, której jedynym zajęciem od rana do nocy jest ubranie butów na swoje syry, kliknięcie play w endomodo i liczeniu kalorii po zjedzeniu ogórka. Każdy ma swoje życie i nie narzucaj innym swojego. To że ty nie masz tego dnia nic do roboty to nie znaczy, że
  • Odpowiedz