Wpis z mikrobloga

  • 310
@robertx w świecie wykopu kobieta powinna zajmować się domem ale jednocześnie zarabiać żeby nie być pasożytem , warto też pamiętać nie nie może mieć żadnego hobby i najlepiej jakby założyła burke na głowę
Wiem z czego to się bierze , wy poprostu mieliście takie matki które staly w życiu waszych ojców poniżej trzody chlewnej
  • Odpowiedz
@o__0 a skąd wiesz jak u nich jest ? Może pozory mylą i to on ja zdradził a ona teraz stara się od niego dystansować ? Proszę cię to jest piłkarz , napewno nie raz ja puścił bokiem
  • Odpowiedz
  • 140
@Linnior88: czyli nie wiesz jak jest, ale i tak zakładasz, że to wina bobka że jego żona się ociera dupskiem o cyganów z akordeonem?
  • Odpowiedz
@o__0 właśnie kiedyś podglądałam te filmiki jak tańczą i zmieniłam zdanie bo ona tańczy pół metra od nich xD
Z resztą faceci lubią takie które się ocierają , im milsza grzeczniejsza tym szybciej się nudzą bo nie mają o co walczyć wiedzą że będzie siedzieć przy nodze jak pies
  • Odpowiedz
@Linnior88: a powiedz tak szczerze, jak byś się zachowała, kiedy twój facet miałby hobby polegające na bliskiej interakcji z innymi kobietami, obmacywałby je, spędzał mnóstwo czasu dobrze się bawiąc. Do tego zabierałby je na wyjazdy bez Ciebie. Patrzyłabyś na to spokojnie mówiąc, że to tylko hobby? Czy że zrobiłabyś gigantyczną imbę z zazdrości i bys go kopnęła w dupe?
  • Odpowiedz
@Linnior88 Ja wiem, że kobiety uwielbiają zjeść ciastko i mieć ciastko. Ale w realnym świecie czyny mają swoje konsekwencje. Skoro Anka dobrowolnie przyjęła rolę celebrytki i influ to ludzie oceniają materiały które sama wrzuca do internetu. Jakimś dziwnym trafem żadna z innych WAGs nie wrzuca tak żałosnych, pozbawionych klasy materiałów do sieci... A skoro już sama użyłaś metafory trzody chlewnej to masz rację - ciężko oczekiwać klasy od prostej polskiej powiatowej knurzycy.
  • Odpowiedz
@Linnior88: nawet jeśli to nie robi tego publicznie. Nie pokazuje się na plaży z inną dupą. Nie daje się przyłapać paparazzi w restauracji z inna kobietą. Nie ośmiesza swojej żony publicznie, a ona to robi.
  • Odpowiedz
  • 21
@Linnior88 nie, nie powinna.

Jeżeli cały internet huczy od jej zachowania to coś w tym jest. Akurat Lewy prowadzi się bardzo dobrze. Ronaldo i Massi też mają żony i żadna z nich nie odstawia takiego cyrku jak ona.
  • Odpowiedz
w świecie wykopu kobieta powinna zajmować się domem ale jednocześnie zarabiać żeby nie być pasożytem , warto też pamiętać nie nie może mieć żadnego hobby i najlepiej jakby założyła burke na głowę

Wiem z czego to się bierze , wy poprostu mieliście takie matki które staly w życiu waszych ojców poniżej trzody chlewnej


@Linnior88: Urojenia linnioridalne
Koleszkaleszka - >w świecie wykopu kobieta powinna zajmować się domem ale jednocześni...

źródło: tojestliteralnieniedopuszczalnerobert

Pobierz
  • Odpowiedz