Wpis z mikrobloga

@PieknyWojciechPostrachDziewic: Nie, jej o to chodziło, że to ona zrobiła- tak zresztą wynika z tego wpisu. Swoją drogą wcale nie chodzi o głosowanie, tylko była w tych konkretnych komisjach, ale mimo wszystko bardzo się przecenia, biorąc pod uwagę jak przebiega proces legislacyjny. Zresztą chwali się tym od lat, mocno przesadza, ale to bardziej kwestia ego.
  • Odpowiedz
@konserwix: To jest #!$%@? dramat. Jak do tej pory głosowałem na TD, tak w tych wyborach zupełnie nie mam na kogo głosować bo obrzydza mnie przyczynianie się by znowu w PE wylądowała. Nie rozumiem po co tą kretynkę wzięli i jaka z niej niby wartość dodana.
  • Odpowiedz
  • 7
@konserwix to czemu nie startuje z Niemiec tylko Polsce mandat odbiera?
Te wybory to #!$%@? śmiech, każdy by do koryta chciał - chyba od dawna jako pierwsze je oleje albo oddam nieważny głos
  • Odpowiedz
@konserwix: ale wy zdajecie sobie sprawę że ona w tym wpisie nie mówi o sobie tylko o unii europejskiej? Wymusiłam w sensie ja Unia Europejska. Wiem że #!$%@? napisane i sam potrzebowałem chwili by zrozumieć ale już się tak nie spuszczajcie.
  • Odpowiedz
Przecież nie dalej jak dwa dni temu Szymon mówił że to kobieta pracy. Załatwiła roaming, ładowarki i wiele innych rzeczy się już nie umiał ich wymienić😀
  • Odpowiedz
ale wy zdajecie sobie sprawę że ona w tym wpisie nie mówi o sobie tylko o unii europejskiej? Wymusiłam w sensie ja Unia Europejska. Wiem że #!$%@? napisane


@Tokko: nawet gdyby to było dobrze napisane to brzmi #!$%@?. Kacapia obok grozi nam atomówkami, a ona (w sensie unia europejska) sprawiła że iPhony są sprzedawane bez ładowarek(cena telefonu ta sama, a ładowarkę możesz sobie dokupić za 300zł) sieci i tak odbiły sobie
  • Odpowiedz
@konserwix: trzeba jeszcze dodać że głosowała ona razem z lewicą za odebraniem prawa weta Polsce! To ta sama osoba która uważa że prawo unijne jest ponad prawem Polski.

Jej wyborcy to debile, ona pluje Polakom w twarz a ludzie nadal na to głosują
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@konserwix: tylko, że przez to wymuszenie bezpłatnego roamingu ceny abonamentów dla wszystkich poszły mocno do góry. Skorzystali Ci którzy podróżują, czyli znaczną mniejszość, a stracili wszyscy. Pamiętam to doskonale bo wtedy sprzedawałem abonamenty i za 100 zł Netto był w play abonament 5 numerów + internet i 100 GB neta do podziału na te numery. Jeszcze jak się numery przenosiło to 8 miesięcy za darmo xD Teraz tyle za 2 numery
  • Odpowiedz