Wpis z mikrobloga

targetem są nie tylko biegacze, miasto jest promowane w ogóle i tworzy wizerunek przyjaznego, uznajacego zdrowy styl życia, już nie mówiąc o tym ze taka impreza to prestiż dla miasta. I dlatego ZAWSZE będą imprezy które będą biec przez centra, bo tam jest zazwyczaj najwięcej atrakcji, które potem pojawią się na zdjęciach biegu.


@scharlottka: #!$%@? co xD już widze jak ktoś się wprowadza do poznania bo są #!$%@? maratony blokujące ruch.
@padobar:
w komunikacji miejskiej, w gazetach?

also KAŻDY sport jest z natury nieproduktywny, wiec oczekiwanie czegoś więcej niż zyski związane z promocją miasta, regionu i zdrowego stylu życia świadczy tylko o twojej biedzie umysłowej

Równie dobrze możesz spróbować podważyć sens takich imprez jak Maraton Nowojorski, londyński. A raczej nie zaprzeczysz ze stanowią atrakcje swoich miast
@doenutt: Maratonisci sezonowi biegajacy w takich miastowych imprezach maja grubo pod kopula. W ogole ostatnio widac wielki wysyp maratonow, kazdy na fejsie ma przynajmniej jednego maratoniste, a przewaznie ci ludzie maja tyle ze sportem wspolnego co ja z szydelkowaniem. Lans w centrum miasta ktory doprowadza do realnych strat finansowych i utrudnia prace ludzi w tym i sluzb jak no pogotowie.
@Ten_tego: w komunikacji miejskiej? Poza Poznaniem? No chyba nie xD
A sensu promowania Poznania w Poznaniu nie ma.
To ty zarzekałeś się "ile to ta impreza daje miastu", więc teksty o biedzie umysłowej zostaw dla siebie. Jak wyszła promocja "zdrowego stylu życia" widać po tym wpisie - udała się jedynie wśród biegaczy (wow, taka skuteczna i celowa).

Sensu maratonu nowojorskiego nie podważam, bo dla mnie jako przeciętnego Janusza jedynie on jest
@padobar: no widzisz, a czemu uznajesz siebie za reprezentatywnego? To że ty nie wiesz to znaczy ze inni nie wiedzą? No i unikasz porównań do nowojorskiego, a niby dlaczego? Poznański organizowany jest od kilkunastu lat, ten w NY od kilkudziesięciu, czemu za jakiś czas poznański nie może być też uznany za równie prestiżowy? Warszawski juz powoli zdobywa uznanie międzynarodowe, ostatnio chyba podczas relacji z Bostonu jeden z prestiżowych kanałów wymienił Warszawę
@doenutt: a ja środkowym palcem pozdrawiam takich idiotów jak ty. Polecam otworzyć mapę tej super trasy i zobaczyć, ze biegnie ona dookoła centrum. Nie ma żadnej drogo umożliwiającej ominięcie tego durnego biegu! I teraz uwaga: musiałam sie dzisiaj dostać na uczelnie, z wielką torbą farb, podkładów, ołówków itp. Musiałam, wiec jechać autem. Zaczynałam wcześnie wiec, jakos dotarłam, ale jestem ciekawa ile bede stała w korku do "śluzy" wracając. Takze, zanim zaczniesz
: gdzie się można spieszyć w niedzielę oprócz pracy i kościoła


@doenutt: Nie każdy jest #!$%@? leniem i leży #!$%@? ( w tym wypadku cycami) do góry w niedzielę. Ja #!$%@? ciężko cały tydzien i przez podludzi, którzy muszą afiszować się ze swoim bieganiem czy inną #!$%@? czynnością, która nikogo nie obchodzi muszę albo jechać naokoło miasta, albo stać i czekać aż łaskawi podludzie sobie pobiegną dalej/zwalą konia głową/pokażą już wszystkim